Skocz do zawartości

Mi Air Purifier 2H


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

szczerze to nie wiem dla kogo to produkt. wyglada jak air purifier 2 (nie ma oleda dodanego w 2s), cadr 260m3/h (2s ma 310m3/h). cena tez wyzsza, niz 2s (w zeszlym sezonie grzewczym ponizej 500 dalo sie w pl kupic). 2H powinien kosztowac gora 350. w tej cenie to bym bral 2s lub odrobine poczekal/doplacil i kupil air purifier 3, ktory za chwile bedzie dostepny w wersji globalnej (cadr 400m3/h, dotykowy oled).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
On 9/19/2019 at 2:55 PM, rezmus said:

szczerze to nie wiem dla kogo to produkt. wyglada jak air purifier 2 (nie ma oleda dodanego w 2s), cadr 260m3/h (2s ma 310m3/h). cena tez wyzsza, niz 2s (w zeszlym sezonie grzewczym ponizej 500 dalo sie w pl kupic). 2H powinien kosztowac gora 350. w tej cenie to bym bral 2s lub odrobine poczekal/doplacil i kupil air purifier 3, ktory za chwile bedzie dostepny w wersji globalnej (cadr 400m3/h, dotykowy oled).

oczyszczacz powietrza jest wart tyle ile jego filtr i silnik, przeciez to nie jest zaden super wynalazek tylko wentylator i filtr, przez ktorego przepuszczane jest powietrze :D

w wersji 2H masz filtr Hepa 13 (wszystko ponizej to filtry EPA), ktory kosztuje jakies 200 zl, podczas gdy te niebieskie z 2s 100 zl. Wydajnosc tego oczyszczacza jest taka sama co 2s, spada wlasnie ze wzgledu na zastosowany filtr (wiekszy poziom filtracji = mniejszy przelot powietrza), ale zawsze mozesz wyjac filtr calkiem wtedy to i 700m3/h przewiejesz. 

 

Najwieksza wadą 2h jest natomiast brak mozliwosci zmiany progow automatycznych, a jest ustawiony na normy chinskie, trzeba instalowac zmodowana apke Mi Home. Druga wadą jest zastosowany czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najwieksza wada 2h jest brak wyswietlacza ;)

zaden oczyszczacz smartmi nie ma mozliwosci zmiany ustawien fana w automatyzacji jesli o to ci chodzi ;) dlatego dawno temu zrobilem tego moda ;)

tryb auto mozna podkrecic przez zmiane firmware, ale to nie jest zabawa dla wszystkich ;)

Edytowane przez rezmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2019 o 15:50, Digitus Dei napisał:

 

Najwieksza wadą 2h jest natomiast brak mozliwosci zmiany progow automatycznych, a jest ustawiony na normy chinskie, trzeba instalowac zmodowana apke Mi Home. Druga wadą jest zastosowany czujnik.

Ze zmodowana apka działa automatyzacja juz?  Moze jakis link do tematu z modem albo link do samej apki dalbys rade wrzucic? 

Wlasnie zastanawiam sie nad 2H  i czujnik mnie az tak bardzo nie interesuje bo mam osobny  laserowy i moge sobie porownac i skorygowac ustawienia. Ale jesli automatyzacja nie dziala to chyba sobie odpuszcze i bede czekal na dobra promocje na 3H.

Edytowane przez drabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rezmus napisał:

w 2h masz fabrycznie taka sama automatyzacje jak w 3h. modem mozesz po prostu zrobic wiecej, przykladowo zmieniac fan level w zdefiniowanych zakresach aqi.

no i o ten poziom obrotow wentylatora by mi chodzilo najbardziej bo lubie sie troche  pobawic  sprzetem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...