Skocz do zawartości

MIUI 9.5.16/17


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@paveu starcza, nie aktualizuje go non stop, tak samo jak tygodniowych wydań od xiaomi.eu - bo nie ma takiej potrzeby. Do tego dwie wersje pliku hosts wykorzystuje nie tylko w telefonie, ale i na kilkunastu komputerach w robocie. A DNS'ów innych niż od tych trzech firm bym nie wklepał. Ludzie czytają takie porady, nie zastanawiają się co robią i potem jest z nich więcej szkody niż pożytku.

@Kamil Kupiec - ale po co? Ja polecam od czasu do czasu, wspierać wydawców treści i chociażby takie inicjatywy jak "miuipolska". Owszem, reklamy są beeee i złe, jest ich na pewno za dużo, a do tego trzepią na nich kasę wielkie koncerny, ale parząc od drugiej strony, wspierajcie czasem twórców, bo bez nich nie byłoby takich miejsc i społeczności. Najlepiej wszystko zablokować i mieć święty spokój, nie do końca w tym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abc00 czytaj wątek. Google Pay (problem z płatnościami zbliżeniowymi) trwa od jakiegoś czasu, nie jesteś odosobniony a sam problem ma charakter "globalny". W naszym wypadku problemem zdaje się być zmodyfikowany system/odblokowany bootloader - o czym wspominał @Orjon.

Google ostro się wzięło za swoje luki, do tego stopnia że mnóstwo osób (w tym użytkownicy Huawei i Samsunga) miało/ma problem z płatnościami via GPay.

Odnośnie samego wydania na Mi9, czytnik linii papilarnych jakby nieco lepiej, bateria też w porządku [11h23min na baterii, w tym 4h36min Ekran, zostało 25% baterii].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, abc00 napisał:

starcza, nie aktualizuje go non stop, tak samo jak tygodniowych wydań od xiaomi.eu - bo nie ma takiej potrzeby.

Skoro tak mówisz, to tak musi być. 

14 godzin temu, abc00 napisał:

Ludzie czytają takie porady, nie zastanawiają się co robią i potem jest z nich więcej szkody niż pożytku.

A przeczytałeś dokładnie wątek, który zalinkowałem i jakie DNSy tam poleciłem? Bo wychodzi na to, że nie, a teraz próbujesz zrobić z siebie znawcę tematu i nie wiadomo jaki autorytet w tej sprawie.

Kończąc offtop: Google Pay działa z Magiskiem Canary i ukryciem roota dla całości Usług Google i Google Pay (całość Usług dostępna po rozwinięciu panelu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacekgothic napisał:

U mnie często są szybciej na telefonie, niż w przeglądarce i zawsze przychodzą (gmail).

Stosujesz jakieś sztuczki typu kłódki w ostatnich aplikacjach i bez ograniczeń w tle w oszczędzaniu baterii, czy tak po prostu Ci działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie powiadomień Gmail i Whatsapp itp. ja tylko dodaję do autostartu i tyle. Bez kłódek, grzebaniu w ustawieniach baterii. Tylko nigdy nie czyszczę pamięci RAM.
Nigdy nie miałem problemów z powiadomieniami, nawet przychodzą szybciej niż żonie na Huawei

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, QBAQ napisał:

@paveu @pawelt nie wiem jak Wam się to udało, u mnie z żadnym magiskiem nie hula GPay

Nie przejmuj się. U mnie też nie działało. Czas przeszły, bo wróciłem do Globala na czas, do kiedy uda się to naprawić. 

Najgorsze, że ani Magisk, ani usuwanie folderu, czyszczenie danych appek, ani inne zabiegi nie pomagały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jeszcze poniższy błąd?
"Funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta"
Mam tak od dwóch aktualizacji na mi8.
Blokuje telefon i co jakiś czas przy odblokowaniu reset telefonu i wyskakuje powyższy komunikat.....
Instalowałem nawet Rom od nowa i dalej mam to samo....losowo

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mihail1 napisał:

Czy ktoś ma jeszcze poniższy błąd?
"Funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta"
Mam tak od dwóch aktualizacji na mi8.
Blokuje telefon i co jakiś czas przy odblokowaniu reset telefonu i wyskakuje powyższy komunikat....

Wg mnie spróbujcie wyłączyć lokalizację w koncie xiaomi

Screenshot_2019-05-21-08-16-43-680_com.miui.cloudservice.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na jakiś błąd miui. Mam tak od poprzedniej wersji.

Nawet na kilka dni zainstalowałem "na czysto" przez miflasha globala, najnowszego. Niestety ten sam błąd. Reset telefonu itd....

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=20199]convi33[/mention] Spróbuj fizycznie wyczyścić przód telefonu u góry od przodu gdzie głośnik i kamerki  czystą szmatką, jeśli jest zapalcowany od tłuszczu z rąk lub z ucha potrafi wariować. Może to rozwiąże Twój problem z automatycznym ustawianiem poziomu jasności smartfona.
 
Niestety próbowałem i nie pomaga

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł czemu nie lądują się obrazki w aplikacji joemonster?
Nie jest to wina apki bo mam tak od dwóch wydań romu.
Człowiek od 2 tygodni bez wiadomości żyje!!

Dodam że jest to zarówno na WiFi jak i danych mobilnych e1b5d84e470f5e566f61e2a55b127adc.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...