Jump to content

Bluetooth - niski poziom głośności

frag

Recommended Posts

Posiadam wzmacniacz cyfrowy SMSL AD-18 z którym łączę się przez BT. W momencie gdy połączę do niego Mi 9 lub Mi 5, maksymalny poziom głośności jest na poziomie ok. 30% tego, który występuje po podłączeniu np. Samsungów Galaxy S9+, A5 2017 oraz Nexusa 5, Xperii Neo V i dowolnego laptopa. Czytałem iż jest to popularny problem wynikający z przepisów UE o maksymalnej głośności i tymczasowych rozwiązaniach poprzez zmianę regionu lecz to nie pomaga. Wyłączenie absolutnej głośności w opcjach programistycznych tylko pogarsza sytuację. Podłączając telefon przez adapter na złącze jack poziom głośności jest dobry.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

• 1 month later...

Ja w samochodzie na szczęście nie mam tego problemu, a nawet z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że gra najlepiej z wszystkich telefonów. Całe nagłośnienie mam FOCALa i radio JVC i mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że gra tak jak z FLACa z CD. Mam wersję EU EEA. 

nie mam tego problemu z sluchawkami marshall major 3. Nie dosc, ze jest glosno to jeszcze na sluchawkach moge podglosic dodatkowo. A graja cholernie cicho podlaczone po kablu do ps4 xD

Edited by stereo0