Jump to content

Bluetooth - niski poziom głośności


frag

Recommended Posts

Posiadam wzmacniacz cyfrowy SMSL AD-18 z którym łączę się przez BT. W momencie gdy połączę do niego Mi 9 lub Mi 5, maksymalny poziom głośności jest na poziomie ok. 30% tego, który występuje po podłączeniu np. Samsungów Galaxy S9+, A5 2017 oraz Nexusa 5, Xperii Neo V i dowolnego laptopa. Czytałem iż jest to popularny problem wynikający z przepisów UE o maksymalnej głośności i tymczasowych rozwiązaniach poprzez zmianę regionu lecz to nie pomaga. Wyłączenie absolutnej głośności w opcjach programistycznych tylko pogarsza sytuację. Podłączając telefon przez adapter na złącze jack poziom głośności jest dobry.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja w samochodzie na szczęście nie mam tego problemu, a nawet z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że gra najlepiej z wszystkich telefonów. Całe nagłośnienie mam FOCALa i radio JVC i mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że gra tak jak z FLACa z CD. Mam wersję EU EEA. 

Link to comment
Share on other sites

nie mam tego problemu z sluchawkami marshall major 3. Nie dosc, ze jest glosno to jeszcze na sluchawkach moge podglosic dodatkowo. A graja cholernie cicho podlaczone po kablu do ps4 xD

Edited by stereo0
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...