Skocz do zawartości

Bateria


Pietr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powoli zaczynają się dziać anomalie w moim Mi6. Szybki spadek baterii, mocniejsze grzanie się w jej okolicy przez co QC działa przez parę minut i przez throttling mocno spada moc ładowania telefonu.

Zastanawiam się nad kupnem z allegro oryginalnej baterii z 2018r. Ale po to powstał ten wątek by znaleźć jakieś alternatywy. Korzystał ktoś kiedyś z baterii o rzekomo większej pojemności? Ktoś w ogóle korzysta z jakiś zamienników? I może jeszcze od sprawy bardziej technicznej. Jaką maksymalną temperaturę użyć do demontażu tylnej klapki? 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Żeby nie tworzyć kolejnego tematu, pozwolę sobie napisać tutaj. Zamówiłem baterię z Allegro, myślicie że jest oryginalna? Ma podejrzanie nową datę produkcji jak na Xiaomi Mi 6. Dzisiaj ją montuje, więc dam znać jak się spisuje i ewentualnie mogę podać linka dla zainteresowanych 

IMG_20191001_134349.jpg

Edit: niestety z baterią jest coś nie halo. Nie posiada taśmy z tyłu oraz nie chce "wskoczyć" w port. Da się ją podpiąć i telefon działa, ale taśma nie trzyma się stabilnie. Podejrzewam, że bateria jest podróbką, kupiłem drugą taką samą i oznaczenia na niej są identyczne, wszystkie numery takie same 

IMG_20191003_142805.jpg

Edytowane przez poziomek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...