Skocz do zawartości

Mi band 3 powiadomienia sms


Jank7

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam problem z opaską Mi band 3, nie spotkałem podobnego tematu, więc mam pytanie, czy ktoś miał podobny probleme. Mam połączoną opaskę mi band 3 z telefonem (Redmi 5 plus). Działają wszystkie funkcje, powiadomienia o połączeniu itp. Jednak kiedy przychodzi sms powiadomienie powtarza się kilkukrotnie, nie dając się wyłączyć. Próbowałem ponownego parowania, różnego włączania\wyłączania alertów itp. Nic nie pomogło. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

nadpisuję się, ponieważ mam dokładnie taki sam  problem. Opaskę mam sparowaną z RedmiNote7. Czy znalazł może ktoś rozwiązanie?

Ja niestety zauważyłam że moja opaska dodatkowo gorzej chodzi po sparowaniu z telefonem tej samej marki. Np. kontakty jak ktoś do mnie dzwoni wyświetlają się z dużym opóźnieniem, gdy podczas pracy z poprzednim telefonem ( a był nim Samsung ) - nazwa kontaktu pojawia się od razu. Pomimo ,że mam wszystkie powiadomienia ustawione nie zawsze z wszystkich apek dochodzi. Same sms-y również przychodzą z dość dużym opóźnieniem ( o ile przychodzą ). Już nie wspominam, że bardzo często się rozłącza z telefonem ( i uprzedzając komentarz, mam ustawioną widoczność w telefonie prawidłowo ). Nie wiem o co chodzi ale myślałam że jak urządzenia będą z tej samej rodziny to nie będzie problemów :(

Będę wdzięczna za pomoc ... i z góry dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...