Jump to content

Mi band 3 powiadomienia sms


Recommended Posts

Hej,

mam problem z opaską Mi band 3, nie spotkałem podobnego tematu, więc mam pytanie, czy ktoś miał podobny probleme. Mam połączoną opaskę mi band 3 z telefonem (Redmi 5 plus). Działają wszystkie funkcje, powiadomienia o połączeniu itp. Jednak kiedy przychodzi sms powiadomienie powtarza się kilkukrotnie, nie dając się wyłączyć. Próbowałem ponownego parowania, różnego włączania\wyłączania alertów itp. Nic nie pomogło. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

hej,

nadpisuję się, ponieważ mam dokładnie taki sam  problem. Opaskę mam sparowaną z RedmiNote7. Czy znalazł może ktoś rozwiązanie?

Ja niestety zauważyłam że moja opaska dodatkowo gorzej chodzi po sparowaniu z telefonem tej samej marki. Np. kontakty jak ktoś do mnie dzwoni wyświetlają się z dużym opóźnieniem, gdy podczas pracy z poprzednim telefonem ( a był nim Samsung ) - nazwa kontaktu pojawia się od razu. Pomimo ,że mam wszystkie powiadomienia ustawione nie zawsze z wszystkich apek dochodzi. Same sms-y również przychodzą z dość dużym opóźnieniem ( o ile przychodzą ). Już nie wspominam, że bardzo często się rozłącza z telefonem ( i uprzedzając komentarz, mam ustawioną widoczność w telefonie prawidłowo ). Nie wiem o co chodzi ale myślałam że jak urządzenia będą z tej samej rodziny to nie będzie problemów :(

Będę wdzięczna za pomoc ... i z góry dziękuję

 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...