Sign in to follow this  
Koli96

Bootloop po rozładowaniu telefonu.

Recommended Posts

Witam.

Jeżeli gdzieś był taki temat to przepraszam, nie udało mi się go znaleźć (z konkretnie takim problemem).

Zacznę od tego, że na telefonie kiedyś było wgrane syfmiui. Wgrałem Global stable MIUI9 (o ile się nie mylę konkretnie ten rom: ido_xhdpi_global_images_V9.6.1.0.LAIMIFD_20180711.0000.00_5.1_global_8ced6db575) bez odblokowywania bootloadera w trybie EDL. Żadne modyfikacje nie były wykonywane. Telefon działał sobie normalnie aż do wczoraj. Bateria telefonu rozładowała się do 0, telefon się wyłączył. Po podłączeniu do ładowarki i odczekaniu paru minut przy próbie włączenia wpada w bootloop. Czasami pojawia się pasek ładowania, po czym na 1-2 sekundę pojawia się tapeta i znów się restartuje.

Czy jest jakiś sposób, aby przywrócić telefon do działania, przy jednoczesnym zachowaniu danych?

Z góry dziękuję za pomoc.

miflash z zachowaniem danych możesz spróbować albo wejdź do recovery i powinieneś mieć możliwość przegrania danych (przynajmniej w twrp tak jest, nie wiem jak w mi recovery)

Podbiję temat. Miałem problem z gniazdem ładowania, zrobiło się luźne i gubiło styk. Telefon się rozładował do 16% i wyłączył. Po naładowaniu nie reaguje na przycisk power. Podpięcie po d ładowarkę powoduje wyświetlenie logo, potem pokazuje się ładowanie baterii (już ma 100%) i się wyłącza. Dioda powiadomienia świeci na zielono. Wymieniłem gniazdo ładowania, bez zmian. Chciałbym uruchomić telefon, zrobić kopię danych aplikacji,kontaktów,smsów itd i odesłać go na zasłużoną emeryturę. Pomoże ktoś?

Nie bardzo reaguje na przyciski. Kliknięcia klawiszy niby są ale bez reakcji.