Skocz do zawartości

MIUI 9.5.9


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
9 minut temu, mihail1 napisał:
18 minut temu, innyreader napisał:
U mnie płatności działają bez problemu od kiedy zmieniłem Magiska na wersję canary. Daję hide całość usługi google play (domyślnie tylko jedno jest zaznaczone) i mbank. Dodatkowo revolut żeby odcisk działał.

Podaj linka do tej wersji

https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/dev-magisk-canary-channel-bleeding-edge-t3839337

Ostatnio używałem wczoraj wieczorem, może coś się zmieniło od tego czasu z płatnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, innyreader napisał:

https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/dev-magisk-canary-channel-bleeding-edge-t3839337

Ostatnio używałem wczoraj wieczorem, może coś się zmieniło od tego czasu z płatnościami.

Wystarczy tylko zainstalować Magiska canary i telefon jest też od razu zrootowany?? Nie bardzo jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie płatności NFC powiem tylko, że u moich znajomych mają Huawei, od poniedziałku padły nie działają (2x mate 10pro i p20 pro), więc może to nie wina xiaomi tylko Google. Kartę da się dodać tylko nie reaguje przy terminalu. Przesyłanie plików przez NFC działa.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to nie wina Xiaomi bo o tym już było kilka razy w samym tym wątku - "wina" jest po stronie Googla, który blokuje nasze urządzenia zdalnie. Może i Huaweiowi się dostało, ale tutaj już ciężko mi się wypowiedzieć, bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, QBAQ napisał:

@mihail1 daj znać jak poszło, ciekaw jestem. U mnie żadna metoda nie przyniosła efektu

Karta się dodała, ale komunikat o niemożliwej płatności NFC pozostał.

A więc zrobiłem roota z Magiskiem Canary i nic to nie zmieniło.

Niedawno miałem Honora i na nim działało NFC jak trzeba, oczywiście był orgyinalny soft.

a więc to szerszy problem google pay

https://www.tabletowo.pl/google-pay-nie-dziala-co-sie-dzieje-dlaczego/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zwiększenia głośności rozmów podczas rozmowy na słuchawkach bluetooth ? Testuje różne słuchawki i jest tragedia, telefon to mi8.

Sprawdzałem słuchawki np z iPhone i tam np jest głośniej zdecydowanie przy połączeniu przez bluetooth.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zwiększenia głośności rozmów podczas rozmowy na słuchawkach bluetooth ? Testuje różne słuchawki i jest tragedia, telefon to mi8.

Sprawdzałem słuchawki np z iPhone i tam np jest głośniej zdecydowanie przy połączeniu przez bluetooth.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


U mnie nie ma z tym żadnego problemu.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...