Skocz do zawartości

Czarny ekran po aktualizacji do 10.3


Rekomendowane odpowiedzi

Po instalacji do 10.3 od zeszłego tygodnia ekran powiadomień jest ciemny i nic nie widać, prawdopodobnie został popsuty domyślny motyw systemowy. Co ciekawe, niektóre ekrany w ustawieniach są też czarne, niektóre są białe. Jest to dużo problem, bo nie mogę przeczytać powiadomień, bo czcionka jest czarna i tło też jest czarne, tak jak pokazuje zrzut ekranu. Niczego sam nigdy nie zmieniałem, niczego nie instalowałem, kolor na czarny zmienił się samoczynnie po instalacji aktualizacji. Restartowalem telefon kilka razy, ale nie pomogło. Nigdzie w opcjach nie widzę opcji, żeby to zmienić. Próbowałem już wszystkiego i nie wiem, jak poradzić sobie z tym problemem. Jest to naprawdę duże utrudnienie, uprzejmie proszę o pomoc.

Screenshot_2019-05-07-18-56-12-210_com.google.android.gm.png

Edytowane przez jed293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zresetowałem ustawienia do ustawień fabrycznych, ale uważam, że deweloperzy, powinni być bardziej ostrożni. Z każdą nową wersją wprowadzają nowe poprawki, ale generują nowe błędy, a ten jest jednym z najpoważniejszych, jakie miałem odkąd zakupiłem telefon z MIUI, czyli ponad 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...