Jump to content

Czarny ekran po aktualizacji do 10.3


Recommended Posts

Po instalacji do 10.3 od zeszłego tygodnia ekran powiadomień jest ciemny i nic nie widać, prawdopodobnie został popsuty domyślny motyw systemowy. Co ciekawe, niektóre ekrany w ustawieniach są też czarne, niektóre są białe. Jest to dużo problem, bo nie mogę przeczytać powiadomień, bo czcionka jest czarna i tło też jest czarne, tak jak pokazuje zrzut ekranu. Niczego sam nigdy nie zmieniałem, niczego nie instalowałem, kolor na czarny zmienił się samoczynnie po instalacji aktualizacji. Restartowalem telefon kilka razy, ale nie pomogło. Nigdzie w opcjach nie widzę opcji, żeby to zmienić. Próbowałem już wszystkiego i nie wiem, jak poradzić sobie z tym problemem. Jest to naprawdę duże utrudnienie, uprzejmie proszę o pomoc.

Screenshot_2019-05-07-18-56-12-210_com.google.android.gm.png

Edited by jed293
Link to comment
Share on other sites

Dobra, zresetowałem ustawienia do ustawień fabrycznych, ale uważam, że deweloperzy, powinni być bardziej ostrożni. Z każdą nową wersją wprowadzają nowe poprawki, ale generują nowe błędy, a ten jest jednym z najpoważniejszych, jakie miałem odkąd zakupiłem telefon z MIUI, czyli ponad 2 lata temu.

Link to comment
Share on other sites

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Na przyszłość, dział Bugi służy tylko i wyłącznie do zgłaszania problemów z ROMami MIUI Polska / EU. Radzę o tym pamiętać.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...