Skocz do zawartości

Telefon sam się "wybudza".


Mazate

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wraz z nowym miui 11 nic się nie zmieniło. Problem u mnie cały czas występuje. Asystenta mam wyłączonego ale włącza się bez przerwy info o asystencie. Mam wrażenie że to od oświetlenia. Jak również kiedy oglądam YouTube lub galerie. 

Macie jakiś pomysł. Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo co u @t.slabosz. Trudno powiedzieć od kiedy to się dzieje. Na pewno nie od samego początku kiedy kupiłem Mi9 ale już od kilku tygodni na pewno. 

Leży sobie telefon spokojnie i widzę że się rozświetla ekran.... Podchodzę przykładam palucha (odblokowywyuje) i widzę, e asystent google jest włączony. W innej sytuacji oglądam filmik na youtube i potrafi się włączyć asystent googla nawet kilkukrotnie. Przycisk nie wydaje się być uszkodzony. Kiedy go lekko dotykam nic się nie włącza więc nie ma żadnych luzów...

Ja dodatkowo nie mam jeszcze miui 11. Wiecie od czego to zalęzy że jedni mają a inni nie na tym samym modelu telefonu? Moja wersja to Miui 10.2.30.0 | Stabilna

Będę wdzięczny za wszelką pomoc i podpowiedzi :)

 

Edit:

Dzisiaj aktualizacja do wersji 11.0.6.0(QFAEUXM) z androidem 10 na pokładzie i niestety problem nie ustał.

Jakieś pomysły?

 

Edit:

W moim przypadku okazało się, że winnym jednak jest przycisk SI (Ten przycisk na lewej krawędzi telefonu). Zmieniłem żeby po wciśnięciu uruchamiała się latarka a nie asystent i ku mojemu zdziwieniu włączała się sama z siebie latarka. Ciężko w to uwierzyć bo przycisk wydaje się być sprawny no ale taka jest prawda. Zastanawiam się czy oddać telefon na gwarancję czy dać sobie spokój. Na tą chwilę pozbawiłem przycisku SI jakiejkolwiek funkcji (wszędzie ustawiłem "brak") i nie odczuwam problemów ;) @t.slabosz sprawdź to u siebie bo może być to samo

Edytowane przez k4wtan
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wydaje mi się, że znalazłem rozwiązanie problemu.

Wystarczy, że wejdzie się w ustawienia dodatkowe>skróty przycisków>przycisk SI i tam wybierze się "brak"

Jestem pewien, że wszystkie te problemy są spowodowane samoczynnym wciskaniem się przycisku SI i po jego wyłączeniu problem zniknął. Mi pomogło, a mam Mi9

 

Edit - zatrzymałem się na 1 stronie, nie wiedziałem, że problem już rozwiązany, przepraszam ;)

Edytowane przez Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...