Sign in to follow this  
damianperczynski@gmail.com

Amazfit bip źle pomiary tętna

Recommended Posts

Witam

Użytkuje amazfit bip od kilku dni i mam problem.

Pierwszy trening na rowerze tętno 120-160.

Kolejne już gorzej. Np jechałem i cały czas max 80. Zrestartowalem telefon i zegarek zaczęło się tętno 130+ i tak do konca.

Wczoraj i dzisiaj po 2h na rowerze i tętno max 85. Restarty, mocne/lekkie zaciskanie paska nie pomogły. Zdarza się że czasem pokaże wyższe tętno np jak się zatrzymam i wskakuje na 115 a później znów 80.

Kupiłem to aby kontrolować tętno. Po pierwszym treningu byłem mega zadowolony a teraz jest dramat...

Mogę prosić o pomoc?

2 minuty temu, [email protected] napisał:

Witam

Użytkuje amazfit bip od kilku dni i mam problem.

Pierwszy trening na rowerze tętno 120-160.

Kolejne już gorzej. Np jechałem i cały czas max 80. Zrestartowalem telefon i zegarek zaczęło się tętno 130+ i tak do konca.

Wczoraj i dzisiaj po 2h na rowerze i tętno max 85. Restarty, mocne/lekkie zaciskanie paska nie pomogły. Zdarza się że czasem pokaże wyższe tętno np jak się zatrzymam i wskakuje na 115 a później znów 80.

Kupiłem to aby kontrolować tętno. Po pierwszym treningu byłem mega zadowolony a teraz jest dramat...

Mogę prosić o pomoc?

Korzystam z mi fit i amazfit tools. Używałem również motory fitness for amazfit.

Próbowałem różnych kombinacji i dalej to samo.

Edited by [email protected]

@[email protected] Już było o tym wspominane na forum kilkakrotnie. Ale kto z nas nie był początkującym na forum ;)

Poczytaj tu (szczególnie zwróć uwagę na linki z opisem działania pulsometru nadgarstkowego od Suunto oraz od Apple):

Edited by walek75