sokol88

CWM recovery problem z instalacja :(

Recommended Posts

Witał chciałem odpalic dual bota i zainsalowac obok miui v6 lolipopa od ivana :) i niestety mam problem pobieram najnowsza wersje zmieniam nazwe na update wylaczam fona odpalam kombinacja vol+ power uruchamia sie recovery wybieram instal update system one idzie do 89% i wyskakuje ze niemoze zainstalowac :(

Nie. Sporo osób spokojnie instaluje na starszym 6.0.5.0.

Tylko właśnie jest problem z dual boot. Nie jestem pewien, ale może brakować miejsca na partycji systemowej. Ale sam nie wnikałem w ten temat głęboko-więc mogę się mylić... , bo ja akurat nie korzystam z dual boot.

Mi2s+Tapatalk+sMIUI

A może tak być. Aries ma chyba 510MB. Łatwo to sprawdzisz. Na romie MIUI wydaj w terminalu polecenie df i zobacz jaki jest rozmiar /system. Potem otwórz na kompie zipa z romem i zobacz ile waży katalog /system. Mniej więcej można ocenić czy się zmieści czy nie. Nie będzie to dokładnie bo android liczy miejsce inaczej jak pokazuje Windows.

Wysłane z MI4

ale wlasnie problem w tym ze niemoge zainstalowac CWM recovery bez tego to nawet niemam sie co bawic w dual bota :)

Aaa, czyli w ogóle masz problem z CWM. Może jakiś błąd przy ściąganiu pliku. Pobierz jeszcze raz, może z innego serwera.

/edit

/system ma ~505MB. A ile dokładnie waży ten katalog w AOSP Ivana nie wiem, nie mam dostępu do kompa, żeby z ciekawości sprawdzić.

Ale można zawsze rozszerzyć miejsce na system. Chyba M1cha gdzieś tam ładnie poradnik zrobił.

Mi2s+Tapatalk+sMIUI

Edited by kulig007

Eh a nie łatwiej:

fastboot flash recovery recovery.img

?

To przynajmniej potwierdzi czy paczka zip nie jest czasem niepodpisana.

I po prostu otwórz zip z recovery na kompie. Jeśli jest źle ściągnięta to się nie otworzy.

Guest
This topic is now closed to further replies.