Skocz do zawartości

Telefon nie chce wyjść z trybu EDL


blit07

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W moim Redmi Note 3 PRO przestały działać czujniki, więc postanowiłem wgrać mu ponownie system przed EDL (kiedyś już w takiej sytuacji to pomogło). Telefon działał na MIUI 10.2 Global, postanowiłem sflashować to samo ściągnięte z tej strony: http://en.miui.com/a-234.html i wybrałem ten soft:

"Redmi Note 3 SD Latest Global Stable Version Fastboot File Download"

 

Wszedłem do trybu EDL używając do tego metody ze spięciem pinów na płycie głównej drucikiem (mam zablokowany bootloader, a w ten sposób da się to obejść). Włączyłem MIUI, wybrałem soft, sflashowałem, pokazało, że sukces. Niestety po odpięciu od komputera telefon nie włącza się. Za każdym razem po podpięciu kabla USB miga czerwona dioda i jest wykrywany przez komputer w trybie EDL. Próbowałem sflashować jeszcze dwa razy system, znowu pokazuje sukces, ale nic się nie zmienia.

 

Co powinienem zrobić, żeby wyjść z trybu EDL?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blit07 napisał:

Najdłużej trzymałem chyba 5 minut i nic się nie dzieje :-/

Przytrzymaj razem z przyciskiem ściszania, powinien wejść w fastboot po kilkunastu sekundach. A może zwyczajnie bateria padła i trzeba podładować. Przy testpoints odpinałeś baterię? Jeśli tak to może zapomniałeś podłączyć.

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ko kilka minut kombinacje samego włącznika i włącznika z innymi przyciskami (chyba już wszystkie :-/). Bateria podłączona, testowałem nawet na dwóch różnych i obie są sprawne.

Raz wgrywałem z podłączoną baterią, a potem z odłączoną i nic...

 

Jest jakiś inny sposób? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...