Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Oni wrzucają te wersje na oficjalne strony później jak się okaże że są ok. Obecnie puszczają dla wszystkich i pewnie niedługo nie będzie do pobrania a potem znowu puszczą jak będzie ok, także czekać,

2. Tu poruszamy kwestie MIUIPolska, a nie Globala, także a kysz mi stąd. Wątek macie na Globale w Mi9SE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kryst51 napisał:

Tę aktualizację otrzymałem bezpośrednio z aktualizacji systemu w telefonie. Nie wiem dlaczego nie ma jej na oficjalnej stronie. 

Dziwne, że tylko Ty dostałeś ją z systemu, jaki FW miałeś wcześniej?

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, frrancuz napisał:

@Deportivo88

W Orange Fox wybierz plik ZIP z romem. I zainstaluj.

 

A w miuipolska nie miało być czasem ikon aplikacji przy wcięciu? Na rn7 zainstalowałem stable ostatni, i ikonki nadal tylko migają i wraca zegarek. 

 

Nie w wersji stabilnej. Jedynie w tygodniowej - rozwojowej. Obecnie nie ma praktycznie żadnej różnicy pomiędzy miui Polska stabilna a EEA stabilna oficjalną. Przynajmniej na oficjalnej nie ma problemów z czytnikiem linii, czy google pay, czy instalacja niektórych aplikacji z Google Store (np Netflix).

Ja wróciłem do oficjalnej, zablokowałem bootloader i siedzę na 10.3.4.0 na mi9se. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę aktualizacja zainstalowana :)

Tylko problem, że znowu google camera nie działa :) w manual camera compatibility test znowu na czerwono wszystko :/ jak znowu trzeba powtórkę z rozrywki robić z odblokowaniem to podziękuję za google camerę ;) 

Edytowane przez Deportivo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deportivo88 napisał:

Po tej aktualizacji bateria mi trzyma dwa razy dłużej, czy u was jest podobnie ?

Wczoraj o godzinie 7 odłączyłem telefon od ładowarki, a dzisiaj o godzinie 8:30 mam 68 %, a był sporo używany.

Tak, wszystkim nam bateria trzyma co najmniej 10h SOT. Nie ma się czym chwalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł serwis od sprawdzania OTA, dopóki nie wstanie, trzeba pobierać ręcznie.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wydaliśmy wersje stabilne dla Mi Mix 3, Mi 8 Pro, Mi CC9. Jako, że basketbuild nie działa, więc nie mogę dodać changelogów tam, to podam je na razie tutaj (z oficjalnych changelogów MIUI):

Mi Mix 3 - V10.3.3.0.PEECNXM:

System
Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
Mi Cloud
Optimization: Improved sync across multiple devices

Mi 8 Pro - V10.3.5.0.PECCNXM:

System
Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
Mi Cloud
Optimization: Improved sync across multiple devices

Mi CC9 - V10.3.12.0.PFCCNXM:

System
Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam RN7pro ze stabilnym romem 10.3.11.

Kiedy w aparacie wybieram opcję "Film" bądź "Krótki film" cały "roboczy obszar" na którym widzę podgląd, jest, jak by to powiedzieć, przesunięty w dół lub ucięty u góry.

photo_2019-09-02_08-01-20.thumb.jpg.2ac7bcb9c92fe020ec35edf99e01516b.jpg

Jak widzicie, pod kontrolkami do nagrywania zdjęcia widzę transparentnie część obrazu, ale u samej góry mam czarny pasek. Czy to nie jest błąd i obraz nie powinien być albo na całym obszarze lub przesunięty do góry, żeby wyeliminować ten czarny pasek? Identycznie wygląda sytuacja, kiedy rozmiar zdjęcia ustawiony jest na 16:9 (a nie 4:3).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wygląda na to, że nie. Tak miui zaprojektowało apkę aparatu...

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
Niedługo aktualizacja dla K20 Pro V10.4.4.0.QFKCNXM - Android Q

Changelog: https://miuipolska.pl/d/xiaomi.eu/changelog-pl-stable/V10.4.4.0.QFKCNXM.html

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem zielony, proszę nie krzyczeć:)

1. Z tego co zrozumiałem przeglądając forum to na problem znikających ikon i wyświetlania tylko zegarka nie ma rozwiązania w miui Polska i nie będzie póki póki nie pojawi se owo rozwiązanie w wersji  EEA oficjalnej stable?

2. Dostęp bezpośredni z pominięciem blokady działał mi na oryginalnym sofcie a w miui Polska niestety jest wyszarzony. Jest jakiś powód? Coś robię źle? Co mogę zrobić by po rozpoznaniu twarzy pokazywał się główny ekran a nie widok z konieczościa przesunięcia ekranu w górę? 

3. Gdzie jest możliwość ustawienia dźwięku dla wiadomości? Nie ma go w "dzwięki i wibracje", nie ma w opcjach wiadomości.

EDIT: Znalazłem - powiadomienia Aplikacji - SMS - osobno "SMS", osobno "SIM 1wiadomości", osobno "Wiadmości SIM 2". Nie wiem czemu służy samo ustawianie dzwięku dla "SMS" skoro jest rozbicie na SIM1 i SIM2.

 

Generalnie sporo się namęczyłem żeby zainstalować miui polska licząc że rozwiąże to problem nr 1 a tu doszły jeszcze kolejne...

 

redmi note 7

Edytowane przez alisco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

10.3.4. Stabilna na Note 7.

Jak ustawić aby ngrywalo rozmowy z obydwu kart sim? 

Nagrywa tylko z głównej karty (ustawionej na połączenia), natomiast gdy przychodzi/wychodzi polaczeniez drugiego sim (internet) nic nie nagrywa lub nagrana jest cisza... 

Ktoś ma rozwiązanie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...