Sign in to follow this  
bartzet

problem z radiem

Recommended Posts

MIUI Global 10.03

1.radio fm co chwilę przerywa na parę sekund, nie chodzi o szumy, tylko 2-3 sekundowe wyciszenia
2. radio nie gra przy połączeniu z głośnikiem bt, powiadomienia, muzyka z odtwarzacza grają normalnie przez głośnik bt, a radio tylko na słuchawkach

trochę to denerwujące, bo często słucham radia na telefonie, ten problem tylko u mnie, czy ktos to jeszcze zaobserwował?

Edited by bartzet

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. też tak mam ale to wina anteny czyli kabla od słuchawek, jak jest wysportowany a nie splątany w kłębek to gra dobrze (przy słuchaniu radio na głośniku z telefonu)

2. nie ma głośnika ale jak włączę słuchawkę bt to w niej słyszę radio więc i głośnik powinien zapewne grać. Oczywiście słuchawki muszą być wpięte bo są anteną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to raczej nie, bo tak samo na słuchawkach słuchałem na redmi 3s i nie było żadnych problemów, radio nie przerywało, tutak tel w kieszeni, słuchawki w uszach, więc kabel rozciągnięty i przerywa, wiem, że słuchawki są anteną, na poprzednim tel słuchawki były wpięte, włączałem bt, głośnik i radio zaczynało grać na głośniku, teraz włączam bt, głośnik a radio cały czas gra na słuchawkach, ale np powiadomienia z fb słychać w głośniku, Jak włączę odtwarzacz muzyki z tel to też normalnie gra na głosniku bt.   

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this