Skocz do zawartości

problem z radiem


bartzet

Rekomendowane odpowiedzi

MIUI Global 10.03

1.radio fm co chwilę przerywa na parę sekund, nie chodzi o szumy, tylko 2-3 sekundowe wyciszenia
2. radio nie gra przy połączeniu z głośnikiem bt, powiadomienia, muzyka z odtwarzacza grają normalnie przez głośnik bt, a radio tylko na słuchawkach

trochę to denerwujące, bo często słucham radia na telefonie, ten problem tylko u mnie, czy ktos to jeszcze zaobserwował?

Edytowane przez bartzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. też tak mam ale to wina anteny czyli kabla od słuchawek, jak jest wysportowany a nie splątany w kłębek to gra dobrze (przy słuchaniu radio na głośniku z telefonu)

2. nie ma głośnika ale jak włączę słuchawkę bt to w niej słyszę radio więc i głośnik powinien zapewne grać. Oczywiście słuchawki muszą być wpięte bo są anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to raczej nie, bo tak samo na słuchawkach słuchałem na redmi 3s i nie było żadnych problemów, radio nie przerywało, tutak tel w kieszeni, słuchawki w uszach, więc kabel rozciągnięty i przerywa, wiem, że słuchawki są anteną, na poprzednim tel słuchawki były wpięte, włączałem bt, głośnik i radio zaczynało grać na głośniku, teraz włączam bt, głośnik a radio cały czas gra na słuchawkach, ale np powiadomienia z fb słychać w głośniku, Jak włączę odtwarzacz muzyki z tel to też normalnie gra na głosniku bt.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...