Sign in to follow this  
user5624

automatyczna jasność ekranu

Recommended Posts

Mam problem z automatycznym ustawieniem jasności ekranu. Wyłącza się w najmniej oczekiwanym czasie. Przyciemni ekran no najmniejszej wartości i muszę ustawić nowy poziom.

Czy jest jakas rada na takie zachowanie wyświetlacza.

Jaki telefon/model, jaka wersja MIUI?
Czy to się zdarza ogólnie, czy szczególnie w jakiejś aplikacji?

Zauważyłem to samo na moim mi9, wcześniej na globalu a teraz to samo na xiaomi.eu. podobnie na słońcu przy przychodzącym połączeniu - przez kilka sekund kompletnie nic nie widać

Telefon MI 9 MIUI 10.2.17.0, ogólnie się zdarza.

A druga sprawa, jak dostaję sygnał połączenia i odbieram to przez 1 sekundę nic nie widać, tylko ciemność :) dopiero po sekundzie się rozjaśnia, wkurzające to okropnie. 

Edited by user5624

a kiedy ma być aktualizacja? czy coś wiadomo na ten temat, czytałem że Włosi dostali aktualizację do ...22

Edited by user5624

Guest

@up Zmień region na Italy. Pobierz aktualizację. Zmień sobie wtedy po update na polski.

Edited by Guest

Dziś jest aktualizacja wersja .....24 ale powiadomienia dalej znikają. Nie zostają na pasku powiadomień. Automatyczna jasność ekranu narazie działa. Z tymi powiadomieniami to jest jakaś porażka.

1 minutę temu, user5624 napisał:

Z tymi powiadomieniami to jest jakaś porażka.

Było wiadomo od początku, że znikają. Można się łudzić że kiedyś przestaną, ale pewności nie ma :) 

Na wersji Developer nie ma się co dziwić... prace trwają... będzie coś nowego dla Powiadomień :]

11 godzin temu, rakers napisał:

@up Zmień region na Italy. Pobierz aktualizację. Zmień sobie wtedy po update na polski.

Jak to się robi? Czy chodzi o zmianę języka w ustawieniach? Słabo kumam w temacie. Może się przyda na przyszłość.

Guest

@up settings - additional settings (dodatkowe ustawienia) - region. Ja mam interfejs po angielsku.

Też to zauważyłem, szkoda że nie ma powiadomień. Uważam, że to bardzo rzutuje na markę i profesjonalizm programistów. Moim zdaniem powinni to naprawić jak tylko zaciągną języka od Huawei. W zasadzie mają blisko.

Po najnowszej wersji 10.2.26 problem automatycznej jasności powrócił, przyciemni w najmniej oczekiwanym czasie.

Edited by user5624