Skocz do zawartości

automatyczna jasność ekranu


user5624

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon MI 9 MIUI 10.2.17.0, ogólnie się zdarza.

A druga sprawa, jak dostaję sygnał połączenia i odbieram to przez 1 sekundę nic nie widać, tylko ciemność :) dopiero po sekundzie się rozjaśnia, wkurzające to okropnie. 

Edytowane przez user5624
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

@REMI196 ta opcja powinna się nazywać wysoki kontrast bo tak to zapamiętałem z dawien dawna z windowsphone, w każdym razie jest to od dawna w amoledach. Nie jestem pewien, ale wejdź w ustawienia/wyswietlacz/ kolorystyka i tam zdaje się jak dasz automatycznie to powinno być tak jak oczekujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak się zastanawiam czy ktoś czyta o tych problemach użytkowników i próbuje je rozwiązywać... Mam redmi note 8 pro. Na słońcu ekran robi się czarny, ale tylko jak jest w poziomie. Jest to cholerne utrudnienie jak chce się zrobić zdjęcie.  Kiedy trzymam telefon w pionie to mogę z niego korzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatyczna jasność ekranu po restarcie Redmi 8pro kilka godzin pracuje poprawnie. Potem przyciemia się do jednej niskiej wartości i nie reaguje na zmiany otoczenia. Manualna zmiana nie odblokowuje automatu który znów przyciemia się do tej samej, wartości. Pomaga ponowny restart ale tylko na kilka godzin. Zaobserwowano ten problem na 2 telefonach Redmi 8 pro. Czekam na rozwiazanie problemu kilka miesięcy . Problem rozpoczął się po ostatniej aktualizacji bezpieczeństwa na globalu. Problem jest dużym kłopotem zwłaszcza w słoneczny dzień. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podbijam temat!

Mam ten sam problem, dokładnie te same objawy, w ten sam sposób sobie z nimi radze i oczywiście również pojawiły się po aktualizacji. Widzę, że temat stary, a problem "pojawia się i znika" jak Józek w piosence Bajmu...

IMG_20201120_150755.jpg

Edytowane przez Endail93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...