Skocz do zawartości

MIUI 9.4.25/26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bambucha1988 napisał:

Na Orange oni to ostatnio zablokowali w necie jest o tym artykuł. A ja póki co w sieci z 5G Ready :-P

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Rzecz w tym że oni po tym zablokowaniu odblokowali i teraz znowu zablokowali :(

 

Aktywowałeś VoLTE na iPhonie, albo innym telefonie wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
4 minutes ago, the4anoni said:

Rzecz w tym że oni po tym zablokowaniu odblokowali i teraz znowu zablokowali :(

 

Aktywowałeś VoLTE na iPhonie, albo innym telefonie wcześniej ?

Atywowalem a to na Samsungu Galaxy S8 a następnie na One Plus 6. No cóż o godzinie 12.30 miałem stan z 2 zrzutu a teraz sprawdzam i już wszystko z 1 zrzutu elranu. Oni to są dopiero śmieszni. Przejdę się do nich do salonu.

IMG_20190426_145516.jpg

IMG_20190426_145506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zenderable napisał:

@wozmar

Robiłem rano aktualizację na Mi 6 bez żadnego wipe i aktualizacji TWRP.

Wszystko śmiga i nie sypie błędami.

Cofam to, jednak się sypie system. Nie działa aparat (czarny ekran), tak samo po otwarciu aparatu w messengerze ciemny ekran i wszystko się zacina. Jednak robię wipe data i instaluję na czysto.

58461372_612364869600746_499592670339923968_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@don_kamillo

Sprawdzałem w apce i pisało, że nie wspiera. Jednak na xda: https://forum.xda-developers.com/mi-6/development/officialmiui10-pie-project-treble-t3924478

Tylko ja instalowałem na "brudno". Własnie robię instalację na czysto, to dam znać jak to wygląda na xiaomi.eu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomiq75 napisał:

A jak wygląda u Was PIP kalkulatora? U mnie znika. Nie mam aktualizacji ze sklepu. Nie ma możliwości odinstalowania. Ikonka do PIP jest w lewym górnym rogu i po naciśnięciu znika.

Na ubiegłotygodniowej wersji PIP w kalkulatorze na RN6Pro działał. Teraz po kliknięciu dwóch strzałek wyłącza się kalkulator, wraca do poprzedniego ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pic_q2 napisał:

Witam Redmi 5 plus aplikacja facebook jest w języku angielskim cały system po polsku

Zażalenia do FB a nie do nas. 

49 minut temu, acocieto napisał:

Do czego służy Winscope Trace?

A gdzie to?

2 godziny temu, senq napisał:

@Orjon wiecie coś na ten temat?

Ja osobiście nie wiem, sprawdźcie build.prop (ro.treble.enabled)

3 godziny temu, wozmar napisał:

Wystarczy wipe (factory reset) przy przejściu z Oreo na Pie?

Tak.

4 godziny temu, krainawilka napisał:

Ktoś ma pomysł na crash aplikacji SMS?

Log błędu?

5 godzin temu, krainawilka napisał:

Jeśli to powinno być w ustawieniach powiadomień, to u mnie na pewno zniknęło (% obok baterii), dodatkowo tłumaczenie się wysypało:

Dziwna sytuacja, bo z tego co wiem nic nie było zmieniane. Proszę o info od innych osób na MI8Lite czy jest tak samo, jak tak to zobaczę to jeszcze raz.

5 godzin temu, the4anoni napisał:

Byłem w galerii, i było FC jakiejś apki.

Usuń /data/system/package_cache w TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomiq75 napisał:

A jak wygląda u Was PIP kalkulatora? U mnie znika. Nie mam aktualizacji ze sklepu. Nie ma możliwości odinstalowania. Ikonka do PIP jest w lewym górnym rogu i po naciśnięciu znika.

1 godzinę temu, figurel napisał:

Na ubiegłotygodniowej wersji PIP w kalkulatorze na RN6Pro działał. Teraz po kliknięciu dwóch strzałek wyłącza się kalkulator, wraca do poprzedniego ekranu.

Spróbujcie wyłączyć gesty jeśli macie włączone, uruchomić ponownie telefon i sprawdzić ponownie ten przełącznik.

4 minuty temu, Kamil Kupiec napisał:

Mi6 czysta instalacja,nie działa gcam i aparat miui. (package cache usuwane)

Instalowałeś moda na cam2api? może to tego wina?

@acocieto nie mam tego u siebie, więc ci nie sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Orjon napisał:

Spróbujcie wyłączyć gesty jeśli macie włączone, uruchomić ponownie telefon i sprawdzić ponownie ten przełącznik.

Gesty zamieniłem na przyciski, restart i bez zmian. Dalej po kliknięciu dwóch strzałek aplikacja kalkulator wyłącza się, telefon powraca do wcześniejszego ekranu. Jak ze skrótu na pulpicie to wraca do pulpitu, jak uruchamiam z szybkiego dostępu to do niego powraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to. Skoro jest ukryte w opcjach programisty to raczej nie jest to coś czego szczególnie potrzeba.

8 minut temu, Kamil Kupiec napisał:

Ale gcam nie działa nawet po dopisaniu w bulid.prop.

A działał wcześniej? Niestety gcamem się ekipa nie zajmuje, więc nie jestem w stanie za bardzo ci poradzić, porusz ten wątek w dziale Mi 6. Być może trzeba dopisac to samo co na RN5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sp4ubw napisał:

Wygląda, że na MI9 wszystko ok. Błąd odcisku palca w apkach bankowych pozostał

 

11 godzin temu, simcold napisał:

Faktycznie nie działa odcisk w millenium.

Dziwne, u mnie na Mi 9 odcisk palca w aplikacji Millennium działał przed aktualizacją, działa też po aktualizacji. Dlaczego u Was może być z tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Dziwna sytuacja, bo z tego co wiem nic nie było zmieniane. Proszę o info od innych osób na MI8Lite czy jest tak samo, jak tak to zobaczę to jeszcze raz.

 

@krainawilkato coś konkretnie u Ciebie chyba jest nie tak

U mnie na MI8Lite po aktualizacji żadnych błędów jak wyżej, % został tak jak był, SMS nie crashuje,

Screenshot_2019-04-26-21-09-00-038_pl.zdunex25.updater.thumb.png.7c91e8a22038ee85d6328ffd11d90299.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, krainawilka napisał:

[...]

Przechodziłeś z jakiejś nowszej wersji na starszą bez wipe stąd takie błędy. Przeczyść dane aplikacji SMS.

13 minut temu, figurel napisał:

Chętnie bym wysłał ale jak loga zrobić? Jest jakiś poradnik? Szukałem, nie znalazłem.

Jak masz roota to aplikacja MatLog > nadajesz prawa roota > robi log > odtwarzasz tą sytuację z kalkulatorem > wracasz do apki > zapisujesz log > wysyłasz (najlepiej do mnie na priv).

Jeśli nie masz to:

  1. Włącz debugowanie USB
  2. Podepnij telefon pod komputer
  3. Uruchom Minimal ADB and Fastboot i sprawdź czy go wykrywa - adb devices (będzie konieczne zaakceptowanie klucza na telefonie, zrób to)
  4. jak go wykrywa poprawnie (ciąg liter i cyfr a obok napis device) to adb logcat > log.txt (będzie na kompie ok jak nie będzie zwracać żadnego komunikatu)
  5. Odtwarzasz sytuację z kalkulatorem (wywalanie)
  6. Na komputerze ctrl+c - wróci do normalnego stanu (info o katalogu) i log masz w katalogu Minimala (wskazuje go wiersz poeceń) - wysyłasz do mnie.
9 minut temu, acocieto napisał:

Czy aktualizować czy zamrozić? Nie dotyczy yt

Jak chcesz to rób, czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Przechodziłeś z jakiejś nowszej wersji na starszą bez wipe stąd takie błędy. Przeczyść dane aplikacji SMS.


Jak to możliwe? Robiłem tylko cotygodniowe update, nigdy nie kombinowałem ze starszymi wersjami. Pierwszy raz napotykam błędy. Przeczyszczenie danych aplikacji nie pomogło...



Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...