Skocz do zawartości

Zamiennik aplikacji aparatu z dużym fps


Mn1s1ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś testował już jaką apką aparatu można nagrywać wideo z większą ilością klatek niż 30-60 fps ? Fabryczny aparat w MIUI 10 ma opcję 960 fps ale tylko przez kilka sekund. A ja potrzebowałbym chociaż 120 fps ale przez dłuższy czas. Testowałem Open Camera ale nie wiedzieć czemu nagrywa tylko przy 30 fps, mimo ustawienia 60 lub więcej fps.

Czy ktoś może coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy Ci 240fps w fabrycznym aparacie? 120fps również można ustawić, obie opcje dla 720p i 1080p. Zewnętrzne aplikacje chyba nie mają dostępu do takich zaawansowanych opcji, nawet 60fps nie widziałem ale już dłuższą chwilę nie testowałem innych apek i w sumie nie zamierzam bo w codziennych zastosowaniach fabryczna apka robi lepsze zdjęcia i zdecydowanie lepiej radzi sobie z HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wygłupiłem :-) Dzięki Waszym powyższym postom "odkryłem", że w fabrycznym aparacie, po wejściu w tryb "zwolnione tempo" i kliknięciu na liczbę fps'ów można je zmienić na 120/240/960. Dotąd miałem ustawione na 960 fps i myślałem, że to jedyna dostępna szybkość nagrywania. A przy okazji znalazłem jeden z modów GCam, w którym można kręcić 960 fps bez ograniczenia czasowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...