centercel

BARDZO PROSZĘ O POMOC -WPROWADZ HASŁO PO ZMIANIE

Recommended Posts

Witam. Z telefonu korzystam od ponad 2lat. Chwaliłem jego funkcje. Ostatnio niestety w nerwach zmieniałem hasło przed 13letnim synem(dokładnie to żona wpisywała,a ja z kreatywnością dyktowałem), który non stop coś mi grzebie w telefonie(głównie internet). I krótkie hasła lub piny 4 cyfrowe błyskawicznie mi wyłapywał.
I robiąc to niestety w nerwach na jego zachowanie, zapomniałem dokładnie potem tego hasła (dodam że wymyśliłem coś na prawdę trudnego i kreatywnego, aby mi już nie odblokował w ukryciu. Że żona nawet nie wie co to słowo oznaczało bo było dość nielogiczne. I też pamięta tylko że coś jakby masterblaster. Ale po wpisaniu nie działa!!!). Pamiętam jedynie że było długie jakoś angielsko brzmiące. I po wielu próbach, nie umiem już odwzorować. Już siedząc przy tym z 4 godziny całkowicie postradałem głowę "co to jednak było".
Cały czas wyrzuca mi blokadę 4 minuty.
Chmurę jakąś syn ogólnie zakładał, jest tam pokazany tylko telefon jako 5A. Ale nie ma żadnych smsów. Bo na odzyskaniu ich głównie mi najbardziej zależy.
Jest tam sms, który był mi niezbędny zawodowo.

Czy jest jakaś szansa na odzyskanie dostępu do sms? Bardzo proszę o pomoc. Jest to dla mnie bardzo ważne. Jeżeli jest jakiś serwis xiaomi który to zrobi, to chętnie zapłacę za pomoc ILE KTOŚ SOBIE ZAŻYCZY OCZYWIŚCIE W RAMACH POJĘTEGO ZDROWEGO ROZSĄDKU !!. BARDZO PROSZĘ !

Edited by centercel

jak masz recovery to w nim uruchamiasz menedżer plików i przechodzisz do data/system i tam usuwasz plik locksetting