kubulwg

Gdzie kupić pewny ekran do Mi5?

Recommended Posts

Witam, męczę się Mi5 już od długiego czasu, wymieniłem w niej już chyba z 3 razy ekran w kolorze białym, potem w kolejnej mi5 szukam koloru złotego, kupiłem w tej samej firmie co ten biały KRZYMARK_ZDW na Allegro, ale przysłali mi jakiś bubel, konkretnie chodzi o to, że taśma od wyświetlacza jest zbyt nisko osadzona przez co nachodzi ona na przycisk home, czego powodem jest nie dokładnie spasowanie i w sumie brak możliwości wklejenia bo jak zbyt mocno nacisnę to taśma się przetnie i tyle z zabawy. Odesłałem na reklamację ekran, mieli przysłać nowy bez wady, przysłali nowy, ale z taką samą wadą.. Po długiej konwersacji ze sprzedającym postanowiłem kupić gdzie indziej ekran, tym razem stacjonarnie i dostałem to samo.. Ale już tą taśmę bardzo mocno wygiąłem, żeby weszła w ramkę, no i udało się, aczkolwiek wyświetlacz się uszkodził (fioletowy kolor). Także w tygodniu jadę oddać ekran na reklamację i jeśli nie będą mieli dobrej jakości no to muszę kupić gdzie indziej. Zależy mi na dostawie z PL, bo telefon jak najszybciej leci na sprzedaż. @Acid masz może na sprzedaż jedną sztukę koloru złotego? 

Tak. Coś się znajdzie. Sprawdzę jaki stan ale będzie to 100% oryginalny.

Wysłane z MI 8