Skocz do zawartości

Gdzie kupić pewny ekran do Mi5?


kubulwg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, męczę się Mi5 już od długiego czasu, wymieniłem w niej już chyba z 3 razy ekran w kolorze białym, potem w kolejnej mi5 szukam koloru złotego, kupiłem w tej samej firmie co ten biały KRZYMARK_ZDW na Allegro, ale przysłali mi jakiś bubel, konkretnie chodzi o to, że taśma od wyświetlacza jest zbyt nisko osadzona przez co nachodzi ona na przycisk home, czego powodem jest nie dokładnie spasowanie i w sumie brak możliwości wklejenia bo jak zbyt mocno nacisnę to taśma się przetnie i tyle z zabawy. Odesłałem na reklamację ekran, mieli przysłać nowy bez wady, przysłali nowy, ale z taką samą wadą.. Po długiej konwersacji ze sprzedającym postanowiłem kupić gdzie indziej ekran, tym razem stacjonarnie i dostałem to samo.. Ale już tą taśmę bardzo mocno wygiąłem, żeby weszła w ramkę, no i udało się, aczkolwiek wyświetlacz się uszkodził (fioletowy kolor). Także w tygodniu jadę oddać ekran na reklamację i jeśli nie będą mieli dobrej jakości no to muszę kupić gdzie indziej. Zależy mi na dostawie z PL, bo telefon jak najszybciej leci na sprzedaż. @Acid masz może na sprzedaż jedną sztukę koloru złotego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...