Skocz do zawartości

Mi 9 - śledzenie paczek...


Maciej5161

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ludzie.... Pierwszy raz coś zamawiacie kurierem? 

Przecież 64 black wysyłany jest DZIŚ 

128 Blue wysyłany JUTRO 

inpost odbiera paczki od 12 do 17

Kurierzy przeważnie po 17... Więc Wy o 12 czy 13 panikujecie, że jeszcze nic nie nadane. To są ilości blisko tysiąca, logistycznie ciężka sprawa, ale starają się :) czekaliśmy miesiąc prawie to poczekamy chwilę do piątku.. Gorzej jak Blue zamuli kurier i będą w pon.. Bo z Fedexem różnie bywa heh.. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 05.04 mam status kompletowania i dziś taki mail.
Jak ma oceniać skoro sprzętu nie dostarczyli....195b353d57455d6a3186cc9c80d35b9a.jpg
Oceń rzetelnie najlepiej jak umiesz... M.in. że nie dostałeś paczki do dnia dzisiejszego i dajesz im wielkiego minusa za to, a teraz masz koszmary że oszczędności Twego życia gdzieś zniknęły i ani kasy ani telefonu... :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karol464 napisał:

Wiadomo coś o wersji czarnej 64 GB . Od 03.04.19 ciągle przesyłka w trakcie kompletowania.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

tak wiadomo... przesyłki z wczoraj nie zostały jeszcze wysłane a przynajmniej moja piano black 6\64, gdzie wczoraj dostałem maila z mi-home, że na bank 10go zostanie wszysyko wysłane. Wygenerowali list przewozowy i tyle... telefonu nawet kurier nie odebrał... Odpowiedziałem, że jeżeli jutro nie będzie fona to anuluje zamówienie. Możecie pomyśleć, że to fanaberia z mojej strony nie mniej jednak uważam że wydając ok 2k zasługuje na szczerość ze strony sklepu. A co jeżeli wyjeżdżałbym jutro lub w sobote? A przedwczoraj pisali, że do piątku wszystko będzie git... no bez jajq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zoltan78 napisał:

No to jak dobrze pójdzie i kurier się pojawi to jutro masz telefon w domu emoji4.png i weekend z głowy.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

dokładnie :D

 

jak to wyglądało u tych co zamawiali wcześniej? było na jutrzejszy dzień czy 2 dni kurier potrzebował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zoltan78 napisał:

Proszę

 

 

Bez tytułu.jpg

"

Dzień dobry,

Bardzo przepraszamy, ale wskutek nieprzewidzianych okoliczności nastąpiły drobne opóźnienia w wysyłce zamówienia. W dniu wczorajszym napotkaliśmy pewne problemy ze strony przewoźnika.

Zamówienie zostanie wysłane w dniu dzisiejszym. Przewoźnika aktualizuje swoje statusy w godzinach wieczornych" Więc sądząc po Twoim screenie trzeba nastawić się na poniedziałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza że już wyszła paczka od nich?80ec42e0c6515d0e725d6723d284c76f.jpg
Nie. Tzn, że przygotowało do odbioru. Rano dostałem wiadomość z mi home że dziś wyślą, natomiast na infolinii fed ex dowiedziałem się, że nie mieli dzisiaj nic do odebrania z mi home... Także na weekend na pewno nie będzie telefonów jeżeli macie status "przygotowana do odbioru"

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to weekend będzie spokojniejszy a zabawa zacznie się w pracy default_wink.png
 
Z drugiej strony Pani w mi home (swoją drogą bardzo niemiła) powiedziała że dziś wyślą na bank. Prosiła nawet o numer zakupu by sprawdzić. Bo nic poczekamy zobaczymy .
 
U mnie to samo. Jak dzwoniłem jakiś czas temu to też miałem wrażenie, że albo trafiłem "w te dni" albo pani pracuje za kare.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...