Skocz do zawartości

Mi 9 - śledzenie paczek...


Maciej5161

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Maciej5161 mało to ważne ale w pierwszej minucie czyli dokładnie o 10:01? Pytam bo ja od 9:58 klikałem cały czas F5 i u mnie możliwość zamówienia pojawiła się o 10:02, a o 10:03 już miałem potwierdzenie zamówienia. U mnie cały czas status "Przetwarzanie zamówienia".

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarcin tak parę sekund po 10.01 Miałem możliwość odbioru osobistego, ale że nie mieszkam w Warszawie to wybrałem przesyłkę kurierską. Jak klikałem "kup terez" to jeszcze nie było baneru o przedsprzedaży. Chyba udało mi się wyrwać jedną z nielicznie dostępnych sztuk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem o 10:03 i też mam status, że jest kompletowane, ale wątpię, żeby doszło na jutro, nie wiem, oba zamówienia wybrałem za pobraniem (mi home i x-kom), więc po prostu zrealizuje to, które zostanie wysłane szybciej :) Możliwe, że właśnie Xiaomi woli przyciągnąć klientów do siebie, dając ograniczone sztuki swoim kontrahentom, przez to, że zapewne nie spodziewali się tak dużej sprzedaży (lub nie daje ich w ogóle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emarcin napisał:

To źle? Z x-kom czekam od 15 marca i nie wiedzą kiedy będą mieli

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

no nie wiem xD jakoś szybko xD

będe musiał wyczaić na mi-home i zamówić do Katowic sobie

jak będzie

Edytowane przez kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomix94 napisał:

ja zamówiłem 28.03 i cały czas mam status "kompletowanie zamówienia" ale za to po kliknięciu w śledzenie przesyłki mam tak:

image.thumb.png.275770e53e186a5ca3cf178cd2cc8b63.png

mam cichą nadzieje, że dzisiaj pójdzie wysyłka ;)

u mnie nie ma wprowadzonego numeru wysyłki nawet ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten FedEx w ogóle jakoś się kontaktuje z ludźmi? Pierwszy raz taki nieogarnięta firmy kurierskiej widzę. Mam status od wczoraj od 18;30 że paczka jest w oddziale Warszawa, ale na maila zero informacji co kiedy. Każda firma kurierska mi wysyłała jakiegoś maila, nawet wczoraj jedną to mi nawet zdjęcie kuriera i samochodu wysłała i konkretne godziny kiedy przyjedzie, a tu ciemno jak w tyłku. Co ja mam się domyślać kiedy on przyjedzie? Wziąć urlop na tydzień? Te statusy są aktualne co są na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...