ania09

Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

Recommended Posts

Witam,
wiecie może czy dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu, którą oferuje xiaomi przy zakupie Redmi Note 7 obejmuje wymianę wyświetlacza wtedy gdy telefon upadł, rozbiło się szkło i dodatkowo w ogóle nie działa ekran, połowa jest czarna, a reszta jakieś mazaki? 
W regulaminie pisze coś takiego:
,,Każdy uczestnik Promocji, który spełni warunki uczestnictwa otrzyma prawo do dodatkowej 6-miesięcznej gwarancji, która obejmuje jednorazową wymianę przypadkowo uszkodzonego wyświetlacza w okresie 6 miesięcy od daty zakupu w okresie wymienionym w § 1 pkt. 3."
"Uczestnik Promocji ma prawo do skorzystania z bezpłatnej usługi wymiany wyświetlacza, będących wynikiem jego normalnej eksploatacji, które ujawnią się w okresie 6 miesięcy od daty zakupu wskazanej na dowodzie zakupu (paragonie fiskalnym, fakturze Vat), po uprzednim zgłoszeniu reklamacji w jednym z autoryzowanych punktów serwisowych Xiaomi, lub sklepie detalicznym, w którym Uczestnik dokonał zakupu."
Wydaje mi się, że rozbicie ekranu to przypadkowe uszkodzenie. Jak myślicie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, ania09 napisał:

"Wydaje mi się, że rozbicie ekranu to przypadkowe uszkodzenie. Jak myślicie ?

Niekoniiecznie. Uszkodzenie ekranu może być przypadkowe, celowe, albo przez zaniedbanie. Z reguły trzeba ubezpieczycielowi  udowodnić, że było rzeczywiście przypadkowe. Najlepiej gdy było skutkiem nieszczęśliwego wypadku, np ktoś wpadł na ciebie na chodniku, wytrącił telefon itp.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś mnie oświeci gdzie można taką gwarancję dodatkową otrzymać?

Dziś kupiłem w RTV AGD i nic mi nie mówili na ten temat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam się do pytania jak faktycznie działa to 6-miesięczne ubezpieczenie dodam ze przy zakupie w przedsprzedaży jednym z bonusów było ubezpieczenie wyświetlacza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.