Skocz do zawartości

Redmi 7 - Xiaomi, którego nie ma?


Papoodrock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Roztrzaskał mi się mój stary Redmi 3. Roboczy telefon. Żal, bo wciąż działał - i to rewelacyjnie.

Nie myśląc wiele wpadłem na stronę kom******ika i bez zawahania kupiłem Redmi 7. Tani, (w promocji 599zł), 4000mAH. Tego mi trzeba do pracy.

ALE! Redmi 3 (i większość telefonów Xiaomi jakie posiadam w rodzinie) są odblokowane. Z Miui Polska. Więc w te pędy zalogowałem się na moje konta Xiaomi, aby poprosić o wydanie zgody na odblokowanie bootloadera. I tutaj pierwszy szok. Na liście urządzeń NIE MA REDMI 7!!! Redmi 7 NOTE i owszem, ale to chyba nie to samo...

Jak odblokować ten telefon?

Wszedłem na forum, aby poczytać i tu kolejny szok: nie ma działu Redmi 7!!!

WTH? Czy ten telefon jest aż tak słaby, że nikt go nie zauważył?

Proszę o poradę w związku z ewentualnym odblokowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem od MIUI. Zawsze robię tutoriale krok-po-kroku. Ten o odblokowaniu telefonu mówi, aby na en.miui.com w zakładce settings wybrać urządzenie. Podejrzewałem, że to od tego momentu liczone są godziny na przyznanie zezwolenia na odblokowanie bootloadera. Kiedy próbuję odblokować telefon aplikacja zwraca odpowiedź, że nie upłynęło ileś-tam-set-godzin.

Czy to znaczy, że jeśli w w/w zakładce mam teraz zaznaczonego Redmi 7 NOTE (bo nie można nie wybrać niczego), to czas płynie od momentu zapisania ustawień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nie płynie od momentu zapisania ustawień, tylko od momentu przypisania konta w Stanie odblokowania Mi albo próbie odblokowania w MiUnlock (o ile pamiętam to pierwsze), więc to co teraz robisz nie wpłynie na ten czas który musisz odczekać, bo i tak musisz odczekać ileś-tam-godzin w MiUnlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przypisania konta w Stanie odblokowania Mi"? Wiem, że to pewnie skrót myślowy, ale nie ogarniam o co Ci chodzi z tym stwierdzeniem. Jak przypisać konto w stan odblokowania???

MiUnlock mówi mi dziś że pozostało 333 godzin. Mniej niż wczoraj. Czy to oznacza, że procedura przyznawania pozwolenia jest w toku?

I oczywiście dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi Orjon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...