Recommended Posts

Może mieć stara apkę aparatu. Wygląd jest zupełnie normalny, po prostu typowy dla starych wersji aplikacji. Taki sam mam u siebie na Redmi 4A na Andku 6.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Dokładnie tak. Zatem koniec offtopu. Proszę nie śmiecić ;-)

@Olek619, skonsultowałem sprawę z kolega który ma Mi5s i ogarniał dużo rzeczy do aparatu na nim - sprawa jest fizyczna, niezależna od softu. 

Jakbyś mi napisał jeszcze gdzie to byłoby super.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj po formacie, jak o 23 włączył mi się DND to pojawiła mi się informacja w powiadomieniach na zasadzie "sprawdź co nowego w DND". Jak to wybrałem to pojawiło mi się na ekranie głównym:

Screenshot_2019-04-22-23-06-50-894_com.android.settings.thumb.png.374ac5c93f419b2f59d3c123fce2b676.png

Po wybraniu "settings" trafiłem do menu:

Screenshot_2019-04-22-23-16-50-333_com.android.settings.thumb.png.cf03a361a05549a70b256e2e498ef2aa.png

Nie umiem tego manualnie ponownie wywołać. To coś jak instrukcja dla posiadacza nowego telefonu, jak pierwsze kroki.

• Like 1

Dnia 21.04.2019 o 10:23, Grzesiek1010 napisał:

Dziękuję wygląda na to że wszystko działa

Jak sobie poradziłeś? Też na Mi 9 nie działa mi blokada reklam. Wgrałem dwukrotnie przez twrp, wygląda na to, że się powiodło (sam proces jest banalny), ale reklamy w chrome nadal występują. Oszczędzanie danych mam na zawsze wyłączone.

Na tym sofcie minimalnie lepiej jeżeli chodzi o baterię (w porównaniu do ostatniego wydania), ale wciąż słabo w porównaniu do wcześniejszych. Nie mogę dobić do 3h SoT, gdzie przy takim samym użytkowaniu miałem spokojnie ponad 6h.

Whyred

Edited by Pabian

4 minuty temu, Pabian napisał:

Na tym sofcie minimalnie lepiej jeżeli chodzi o baterię (w porównaniu do ostatniego wydania), ale wciąż słabo w porównaniu do wcześniejszych. Nie mogę dobić do 3h SoT, gdzie przy takim samym użytkowaniu miałem spokojnie ponad 6h.

Whyred

Coś masz nie tak, można spokojnie wyciągnąć po 6 h i więcej w zależności od używania. Nie jest czasem tak że czas Ci się zatrzymuje i po prostu SOT stoi (jest taki bug od kilku wersji)? Jak aktualizujesz to robisz wipe cache i dalvik?

Jutro ostatnia aktualizacja z Androidem Oreo dla Mi Mix 2 - kolejne Android Pie.

• Like 1

@densa Android ma zużycie ponad 30%.

Na pewno nie zatrzymuje się licznik bo w włączyłem Accubattery i to samo pokazało.

9 minut temu, Pabian napisał:

@densa Android ma zużycie ponad 30%.

Na pewno nie zatrzymuje się licznik bo w włączyłem Accubattery i to samo pokazało.

Nie mam pojęcia w takim razie, u mnie teraz po 20h na baterii Android ma 3,8% (też 9.4.18 i whyred). 

Czy korzysta ktoś z magiska na MIXie?

U mnie magisk v18.1 co jakiś czas przestaje być ukryty dla aplikacji - np. allegro co jakiś czas pokazuje , że tel jest zrootowany pomimo użycia hide magisk. 

Edited by edass

Mam tak samo od kilku wydań, allegro i bank już się do tego przyzwyczaiłem.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

U mnie magisk v18.1 co jakiś czas przestaje być ukryty dla aplikacji - np. allegro co jakiś czas pokazuje , że tel jest zrootowany pomimo użycia hide magisk. 

też tak miałem na Mi6, z Magisk v19 nie ma takiego problemu

Tapatalk - Xiaomi Mi6

29 minut temu, mihail1 napisał:

Jak zmienić region??

Na MiuiPolska musisz zmienić wpis w build.prop. Na globalu w ustawieniach.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.