Skocz do zawartości

MIUI 9.4.18


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj po formacie, jak o 23 włączył mi się DND to pojawiła mi się informacja w powiadomieniach na zasadzie "sprawdź co nowego w DND". Jak to wybrałem to pojawiło mi się na ekranie głównym:

Screenshot_2019-04-22-23-06-50-894_com.android.settings.thumb.png.374ac5c93f419b2f59d3c123fce2b676.png

Po wybraniu "settings" trafiłem do menu:

Screenshot_2019-04-22-23-16-50-333_com.android.settings.thumb.png.cf03a361a05549a70b256e2e498ef2aa.png

Nie umiem tego manualnie ponownie wywołać. To coś jak instrukcja dla posiadacza nowego telefonu, jak pierwsze kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2019 o 10:23, Grzesiek1010 napisał:

Dziękuję wygląda na to że wszystko działa

Jak sobie poradziłeś? Też na Mi 9 nie działa mi blokada reklam. Wgrałem dwukrotnie przez twrp, wygląda na to, że się powiodło (sam proces jest banalny), ale reklamy w chrome nadal występują. Oszczędzanie danych mam na zawsze wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pabian napisał:

Na tym sofcie minimalnie lepiej jeżeli chodzi o baterię (w porównaniu do ostatniego wydania), ale wciąż słabo w porównaniu do wcześniejszych. Nie mogę dobić do 3h SoT, gdzie przy takim samym użytkowaniu miałem spokojnie ponad 6h.

Whyred

Coś masz nie tak, można spokojnie wyciągnąć po 6 h i więcej w zależności od używania. Nie jest czasem tak że czas Ci się zatrzymuje i po prostu SOT stoi (jest taki bug od kilku wersji)? Jak aktualizujesz to robisz wipe cache i dalvik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...