Skocz do zawartości

MIUI 9.4.18


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem  że miui.eu to od dawna syf, ale teraz już przechodzi sam siebie. Siedzę na nim z lenistwa bo nie chce mi się szukać czegoś innego...

Czy ja się prosiłem o jakiegoś red wolfa?

Mialem najnowszego orangefox i działał bez zarzutu na PIE dopóki miui.eu nie wrzucił jakiegoś red wolfa.

Jak mam się teraz pozbyć tego syfiastego recovery i wrócić do orangefox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, marmar230 napisał:

Mi mix 2s

Efekt echa / pogłosu w trakcie rozmowy, wynikający ze zbyt wysokiej  czułości mikrofonu, w dalszym ciągu występuje i irytuje...

Jakieś pomysły jak temu zaradzić? 

 

Mi MIX 2S - dokładnie od kilku wersji posiadam identyczny problem, jakieś sugestie? Jak można to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, z waszym miui jestem już od koło 6 lat ale nigdy nie potrzebowałem tej opcji :) Ale ostatnio byłem na globalu dłuższy czas i parę razy przełączyłem region. Więc przy okazji wiesz może jak zwiększyć głośność słuchawek bluetooth? Po za Europą nie obowiązuje limit decybeli i po zmianie regionu było zauważalnie głośniej. A może macie już to zintegrowane w romie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę nic nowego :D Na razie wszystko ok jak na większości wersji :D Bateria na razie spoko, postaram się sprawdzić na oko jak spadnie do 0, zmniejszyły się te chore spowolnienia w ostatnich appkach przy YouTube w oknie. Jakby internet chodzi do kitu od kilku wersji zarówno na wifi jak i mobilny Play ale to raczej odczucie i zwykłe przymulenia obu sieci. Ciężko to zmierzyć, bo jest to randomowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja zabezpieczen w mi5s jest z 2018-10. Ostatni updejt prawie siedem miesiecy temu. Panowie chinczycy jaja sobie robia?

 

Czy w aplikacji zegar nie da sie powiekszyc aktualnego czasu w zakladce "Zegary"? U mnie w pracy dokladny czas wraz z sekundami jest bardzo istotny, teraz trzeba sie mocno skupiac, zeby odczytac te male cyferki, nie da sie tego powiekszyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CR2032 napisał:

W ustawieniach Chrome masz opcję, powinna być wyłączona

Dziękuję wygląda na to że wszystko działa

 

Mi9 tej strony strony :)

Używałem softu od producenta musiałem poczekać 360h na odblokowanie 

Delikatne problemy z TWRP na początku mimo że fastboot dostawał komendę flash TWRP coś nie grało ale za 3 razem recovery udało się wygrać. 

Wgrane MIUI 9.4.18 + Magiak, paczka do płatności i blokowanie reklam  

Google Play z kartą ING działa nie chce mi tylko przyjąć karety Revolut ?

Tak to wszystko super :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szym napisał:

Bo czekam z aktualizacją od października i nie chce się w kanał wpakowac

To poczekaj jeszcze kilka miesięcy. Albo? Odwagi! Zachowaj się jak prawdziwy mężczyzna. Powiedz sobie, że raz się żyje, rzuć się na głęboką wodę, zaryzykuj, zaktualizuj. przetestuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ponowić pytanie odnośnie mojego problemu z aparatem, który pojawił się po instalacji jednego z poprzednich wydań i utrzymuje się także na tym. Załączam screen żeby przedstawić co się dzieje; prawidłowa ostrość na dole ekranu raczej wyklucza problem sprzętowy

Screenshot_2019-04-22-14-23-21-402_com.android.camera.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka faktycznie dziwna, jak nie z MIUI, ale ikona na górze ekranu i sposób w jaki aparat łapie, sugerują tryb portretów ustawiony na stałe... Trzeba sprawdzić w ustawieniach i pomieszać w ręczny trybie... Może miał zaznacsoną opcję - "odpal w ustatnim użytym trybie" - czy jakoś tak i teraz odpala się w portretowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewam że zainstalował jakiegoś moda albo patcha z mi A2 bo pełno tego i swego czasu sam z takiego korzystałem ale finalnie okazało się że nic nie zmieniał a nie było w nim nagrywania FHD 60fps. Najlepiej było by zrobić full wipe i od nowa postawić globala i na to xiaomi.eu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...