Skocz do zawartości

2 małe problemy z Miui 10 Global


Maciejos82

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 mini problemy z Miui 10 rom Global 10.1.1.0 NCKMIFI, wgrywany był przez zipa, pobrania paczki, mi flash i xiaomitool v2 i nie zależnie skąd instalowany, to po instalacji i konfiguracji  jak jest zablokowany mam ustawione na pin to na górze pisze mi 4g a jak odblokuje go to pokazuje mi lte. Choć za różnym wgraniem roma jest różnie raz normalnie i mam i tu i tu lte, a za innym tak jak pisałem to 1 problem, 2 to taki że po instalacji i konfiguracji z automatu pobiera i instaluje się instant apps i usługi google play, a za innym wgraniem nie pokazuje się to ? Czy u kogoś jest to samo, jest się czym przejmować czy też nie ?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Region Polska 

Co do 2 dzięki za odpowiedź rozumiem :)

Kolejne zapytania mam, od dłuższego po instalacjach roku pojawia się okno więcej aplikacji z Facebookiem, Amazon i Jooma i to muszę za każdym razem usuwać kiedyś tego nie miałem na tym samym romie. Co mogło to spowodować, dodam, że miał aktualizacje do najnowszego romu w wersji China Stable na Oreo, potem nie mając bootloadera wgrałem Global Developer bo inne nie mogłem, dopiero jak bootloadera odblokowałem to wróciłem na globala i zaczęły się te rzeczy pojawiać włącznie z poprzednimi ? U innych to samo okno się pojawia ?.

Skąd to się mogło wziąć, że on pamięta za każdym wgraniem romu, że ma być okno więcej aplikacji z Facebookiem Jooma i Amazon a kiedyś tego nie było samo się pojawiło od tak i czy dawać go do serwisu by coś z tym pomyśleli czy raczej mam to olać ?

nie piszemy posta pod postem. korzystamy z funkcji edytuj /Orjon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orion przeszukałem i tą funkcje znalazłem, ale i tak po ponownym wgraniu roma czy to przez zipa, czy aktualizacjią ota, czy mi flashem czy Xiaomi mi toolem i tak to powraca. Więc albo to coś z samym rom globalem jest albo co?. Ewentualnie dam do serwisu ale to ostatecznie, bądź to oleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki Orjon, lecz nadal mam pytanie czy u kogoś po instalacji romu, jest z automatu zainstalowany jooma i facebook oraz amazon czy to może być z moim kontem google powiązane, że tak się dzieje oraz co z tym ewentualnie zrobić serwis pomoże ? 

Edytowane przez Maciejos82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...