Recommended Posts

25 minut temu, Orjon napisał:

Możesz spróbować z Activity Launcherem, chyba się da.

Niestety troszeczkę mnie to przerasta. Bez pomocy nie dam rady. A reklamy mam dalej.

Screenshot_2019-04-14-11-02-25-375_com.android.browser.png

Znalazłem pierwszą konfigurację ale jest błąd ,,pierwsza konfiguracja w dalszy ciągu nie działa,, oczywiście poprawiony ROM zainstalowany.

Edited by maciek04

1 godzinę temu, TheKaaC napisał:

bateria ucieka na prawdę szybko.. 

Naprawdę piszemy razem, oczy bolą od tych tekstów. 

Jestem starej daty. 

9.4.12 whyred dirty flash z 9.3.38 wszystko ok :)

2 godziny temu, maciek04 napisał:

Zdaje się że coś tam namieszałem z wielkością czcionki.

Ustawienia -} Wyświetlacz -} Rozmiar tekstu

Domyślna u mnie na whyred to S

Po zainstalowaniu nowszego wydania aktualizacji, problem z magiskiem zniknal.
A jaki był problem z magiskiem?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

45 minut temu, the4anoni napisał:

9.4.12 whyred dirty flash z 9.3.38 wszystko ok :)

Ustawienia -} Wyświetlacz -} Rozmiar tekstu

Domyślna u mnie na whyred to S

To wiem ale to było coś innego. Chodziło ogólnie o rozmiar i to wyglądało jak by od Google.

na mi6 po aktualizacji z poprzedniej wersji cały czas wyskakuje komunikat o tym, że aparat przestał działać...ehh a już było fajnie-zawsze coś

"na mi6 po aktualizacji z poprzedniej wersji"

To z poprzedniej czy aktualnej?

Edit

Już wiem o co Ci chodzi :D

Edited by Uredie

Usuń folder data/system/package_cache w TWRP.

15 minut temu, Orjon napisał:

Usuń folder data/system/package_cache w TWRP.

dzięki pomogło. Dziwne na mi5 jak zainstalowałem działa jak trzeba a na mi6 takie coś. 

Czy ma ktoś pomysł dlaczego na obecnym i poprzednich wydaniach aparat w ogóle nie łapie ostrości (cały ekran nieostry jeszcze przed zrobieniem zdjecia)

Z góry dzięki za pomoc 

1 godzinę temu, simcold napisał:

A jaki był problem z magiskiem?

Jak dodawales mod Youtube Vanced w Magisku, wywalalo aplikacje aktualizacji i Gmaila. 

Whyred. Instalacja przeszła bezproblemowo.

Jedynie co to chciałem jak zawsze camera API2 aktywować by móc korzystać z gcam. Dodałem linijkę persist.camera.HAL3.enabled=1 w build.prop w miejscu przed opisem "added by xiaomi.eu", czyli tak jak zawsze robiłem, ale nic to nie dało. Jakieś wskazówki jak to zrobić na tej wersji jeśli ten sposób nie działa?

Na pie ten wpis jest chyba trochę inny, możesz poszukać albo tutaj masz link do paczki do instalacji w recovery: 

persist.vendor.camera.HAL3.enabled - tak jest u mnie w build.prop

Edited by densa
  • Thanks 1

Po raz ostatni przypominam, że tytuł wątku to MIUI 9.4.11/12, a nie GCam i inne...

Problem z aptx. Nie wiem czy to dotyczy tej wersji, jestem świeżo po odblokowaniu bootloadera w Mi9 i falshu miui.eu i zauważyłem większą latencję w czasie grania. W wersji EEA kodeki aptx bezbłędnie działały, teraz mimo zmian w ustawieniach słuchawki łączą się w trybie SBC. Jest jakieś rozwiązanie pozwalające używanie aptx?

Nie wiem czy to tym spowodowane, ale po aktualizacji na redmi note 5, zmienił mi się język w aplikacjach od Google np. Chrome oraz Google maps, i nie mogę ustawić języka polskiego, miał ktoś taki problem? 

U mnie w mapach jest pl.

Edit:

Nie wiem dlaczego YouTube vanced działa w oknie tylko z poziomu ostatnich aplikacji, a Twitch nie działa w oknie w ogóle. Takie coś mam od kilku updatów.

Edited by Uredie

8 godzin temu, Uredie napisał:

Nie wiem dlaczego YouTube vanced działa w oknie tylko z poziomu ostatnich aplikacji, a Twitch nie działa w oknie w ogóle. Takie coś mam od kilku updatów.

Jak używasz gestów do nawigacji systemowej to są problemy z obrazem w obrazie, nie wiem jak twitch, ale youtube 'działa' właśnie tak jak napisałeś.

• Like 1

@jerzykd ja jeszcze czekam na odblokowanie Bootloadera w Mi9 i ten sam problem mam na Globalu, więc to niekoniecznie wina xiaomi.eu...

Edited by QBAQ

Screenshot_2019-04-15-15-35-03-287_com_miui_home.thumb.png.fb43ee883fd69a915623d9ca0561ca97.pngZainstalowałem najnowszą aktualizacje MIUI 10 by xiaomi.eu 9.4.11 (rozwojowa) i mam problem z sklepem Play kiedy chcę pobrać jakąś aplikację to wywala mnie i pisze że aplikacja przestała działać mogę do niego wejść i się w nim poruszać ale gdy chcę coś pobrać/aktualizować jakąś aplikację to od razu aplikacja przestaje działać.Telefon to Redmi 5 Plus proszę o pomoc

Edited by bmw_e39m

[mention=24031]jerzykd[/mention] ja jeszcze czekam na odblokowanie Bootloadera w Mi9 i ten sam problem mam na Globalu, więc to niekoniecznie wina xiaomi.eu...
Kurde, sprawdzałem te słuchawki na globalu eea i był symbol aptx przy bluetooth, super też się grało bez opóźnień w pubg, teraz mam sbc kodek i lekki lag na audio.
Nic, trzeba będzie w weekend magiska wgrać.

Na Mi MIX 3 wszystko niby OK. Odpowiadając na wpis @Netgen, Mapy Google, Asystent, wszystko działa prawidłowo i w języku polskim.

Widoczne są jednak przycięcia interfejsu. Np. po ponownym uruchomieniu czy po wybudzeniu po dłuższym uśpieniu.

Czy było by możliwie w przyszłych aktualizacjach dodać możliwość wyświetlania procent bateri obok ikony dla urządzeń z małym notchem. Chodzi mi o Mi9 i Mi9se. Myślę że zmieściło by się bez problemu.

A nie ma w tym momencie? Jak nie to sprawdzimy, może uda się dodać.

4 godziny temu, maciek04 napisał:

Czy było by możliwie w przyszłych aktualizacjach dodać możliwość wyświetlania procent bateri obok ikony dla urządzeń z małym notchem. Chodzi mi o Mi9 i Mi9se. Myślę że zmieściło by się bez problemu.

Osobiście chętnie widziałbym to również na MI8 Lite gdyby była taka możliwość :) Notch może nie aż taki mały ale zmieścić się powinno...

Mam informację że jak znajdą chwilę czasu to usuną ograniczenie dla Mi9 / SE. Nie wiem jak na Mi 8 Lite.

• Thanks 1

Dnia 13.04.2019 o 23:23, mishkovitz napisał:

Prawdopodobnie zniknął mi też problem ze znikającym (zwijanie mam wyłączone) panelem szybkich ustawień po puknięciu przełącznika.

Jednak się pomyliłem, problem nie ustąpił. Jakieś pomysły jak temu zaradzić?

Guest
This topic is now closed to further replies.