Skocz do zawartości

MIUI 9.4.11/12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z aptx. Nie wiem czy to dotyczy tej wersji, jestem świeżo po odblokowaniu bootloadera w Mi9 i falshu miui.eu i zauważyłem większą latencję w czasie grania. W wersji EEA kodeki aptx bezbłędnie działały, teraz mimo zmian w ustawieniach słuchawki łączą się w trybie SBC. Jest jakieś rozwiązanie pozwalające używanie aptx?
 
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Czekam na odblokowanie bl. Mam do Ciebie pytanie czy na odblokowanym bl działają płatności zbliżeniowe? Nie używam GP tylko hce.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czekam na odblokowanie bl. Mam do Ciebie pytanie czy na odblokowanym bl działają płatności zbliżeniowe? Nie używam GP tylko hce.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Mam aktualnie ROM xiaomi.eu 9.4.11 i płace aplikacją IKO bez żadnych problemów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie: Czemu w miui 10 nie dodacie np: rozszerzone menu restartu (coś w tym stylu gdzie podałem linka) Myślicie, ze wielu osobom by się to nie spodobało/przydało? W sumie to są tzw ,,dodatkowe opcje", ale myślę że byłaby to fajna opcja, jeśli wraz z Waszym miui.eu w czasie instalacji zainstalowałoby się to od razu ;)

https://miuipolska.pl/forum/topic/40397-mi8-multimod-ikony-zdj%C4%99cie-dzwoni%C4%85cego-g%C5%82o%C5%9Bno%C5%9B%C4%87-powiadomie%C5%84-menu-restartu-lista-po%C5%82%C4%85cze%C5%84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jerzykd napisał:
Nie, jeszcze. Muszę to zrobić bo irytuję mnie brak aptx, z tego co czytałem magisk skutecznie rozwiązuje problem, natomiast mam wrażenie że samo rootowanie Mi9 nie jest łatwe.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

Z tego co pamiętam z innych Xiaomi np mi8 starczy w twrp zainstalować magiska. Coś się zmieniło?

Jeszcze 1 pytanie. Z jakiej dystrybucji masz mi9? Ja mam z mihome pl. Zastanawiam się czy są jakieś problemy przy przechodzenia na miuipolska?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie: Czemu w miui 10 nie dodacie np: rozszerzone menu restartu (coś w tym stylu gdzie podałem linka) Myślicie, ze wielu osobom by się to nie spodobało/przydało? W sumie to są tzw ,,dodatkowe opcje", ale myślę że byłaby to fajna opcja, jeśli wraz z Waszym miui.eu w czasie instalacji zainstalowałoby się to od razu ;)
https://miuipolska.pl/forum/topic/40397-mi8-multimod-ikony-zdj%C4%99cie-dzwoni%C4%85cego-g%C5%82o%C5%9Bno%C5%9B%C4%87-powiadomie%C5%84-menu-restartu-lista-po%C5%82%C4%85cze%C5%84/
1 obraz za 1000 słów, miui 9.4.11 ebe8191ad89a067294528bbe30f543b6.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, grzegorz.lki napisał:

Przecież w opcjach developerskich możesz włączyć rozszerzone menu reboot

Tak, ale nie tylko to. W tym linku co podałem są tez ,,inne dodatki" xd

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jak mam rozumieć tą opcje jest ..rozszerzone menu zasilania 3-way" ? Po włączeniu jak widać na screenie są nadal 4 opcje ;(

57581570_267057467581443_2803428353573388288_n.png

57305980_340808546566600_1539941398491430912_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, damian5142 napisał:
Tak, ale nie tylko to. W tym linku co podałem są tez ,,inne dodatki" xd
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jak mam rozumieć tą opcje jest ..rozszerzone menu zasilania 3-way" ? Po włączeniu jak widać na screenie są nadal 4 opcje ;(

Bo to dotyczy jednej opcji, restartu. Trudno sobie wyobrazić 3 opcje wyłączenia....

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

8 godzin temu, Mariusz Kowalski napisał:
Z tego co pamiętam z innych Xiaomi np mi8 starczy w twrp zainstalować magiska. Coś się zmieniło?  
Jeszcze 1 pytanie. Z jakiej dystrybucji masz mi9? Ja mam z mihome pl. Zastanawiam się czy są jakieś problemy przy przechodzenia na miuipolska?
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Widziałem wątek dotyczący instalacji magiska na Mi9 i tam łatwo nie jest, trzeba wyciągnąć boot.img z paczki ROM, "przepuścić" to przez magisk managera a potem w adb wykonać jakiś proces na tym nowym pliku, jak znam życie to coś może się nie powieść . W uproszczeniu to cytuję, na pewno znajdziesz wątek.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerzykd
Jak u Ciebie z baterią? Na global wg mnie tragicznie. Po pracy mam 40%, telefon ładuje jak każdy wcześniejszy wieczorem. Op6t miałem po pracy nieraz 70%.
Jeszcze 1 pytanie. Z jakiej dystrybucji masz mi9? Ja mam z mihome pl. Zastanawiam się czy są jakieś problemy przy przechodzenia na miuipolska?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z innych Xiaomi np mi8 starczy w twrp zainstalować magiska. Coś się zmieniło?  
Jeszcze 1 pytanie. Z jakiej dystrybucji masz mi9? Ja mam z mihome pl. Zastanawiam się czy są jakieś problemy przy przechodzenia na miuipolska?
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Kupiony w mi store Gdynia. Ja miałem problem, przy flashu romu zapomniałem wybrać opcję "clean flash", efektem był błąd po flash i każdy kolejna próba kończyła się niepowodzeniem. Trzeba patrzeć co się robi i nie ma problemów

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

@jerzykd
Jak u Ciebie z baterią? Na global wg mnie tragicznie. Po pracy mam 40%, telefon ładuje jak każdy wcześniejszy wieczorem. Op6t miałem po pracy nieraz 70%.
Jeszcze 1 pytanie. Z jakiej dystrybucji masz mi9? Ja mam z mihome pl. Zastanawiam się czy są jakieś problemy przy przechodzenia na miuipolska?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Podobnie. Mam dwa simy, Gmaila i exchange firmowy, typowy zestaw social media i usług google wiec raczej się nie dziwię zużyciu, na pewno warto wyłączyć GPS, to zdecydowanie poprawia czas pracy na baterii.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerzykd mam to samo łącznie z Exchange firmowym. Jednak Op6t lepiej dobie radził ale no cóż prawie czysty andek i większą bateria. Mam jednak fixa na punkcie miui. Szkoda tylko, że producent coraz bardziej ogranicza korzystanie z custom romów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerzykd
Jak u Ciebie z baterią? Na global wg mnie tragicznie. Po pracy mam 40%, telefon ładuje jak każdy wcześniejszy wieczorem. Op6t miałem po pracy nieraz 70%.
Jeszcze 1 pytanie. Z jakiej dystrybucji masz mi9? Ja mam z mihome pl. Zastanawiam się czy są jakieś problemy przy przechodzenia na miuipolska?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Nie wiem czy zauważyłeś wątek nowej wersji romu global eea, podobno jak zmienisz region na Włochy to jest dostępny update, który poprawia kilka spraw. Może spróbujesz tego przed miui Polska i dasz znać jak się sprawuje?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z transmisja danych - mi9.
Zauważyłem dziwne objawy, jeśli jestem w miejscu gdzie nie ma zasięgu a potem wyjdę na zew. to mimo pełnego sygnału LTE na obu Simach nie działa internet. Muszę wyłączyć i włączyć transmisję danych, tak jakby modemy miały problemy z ponownym logowaniem.
Czy to kwestia ROMU czy mojej Mi 9?
Znacie rozwiązanie?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z transmisja danych - mi9.
Zauważyłem dziwne objawy, jeśli jestem w miejscu gdzie nie ma zasięgu a potem wyjdę na zew. to mimo pełnego sygnału LTE na obu Simach nie działa internet. Muszę wyłączyć i włączyć transmisję danych, tak jakby modemy miały problemy z ponownym logowaniem.
Czy to kwestia ROMU czy mojej Mi 9?
Znacie rozwiązanie?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


U mnie na mi9 wszystko działa normalnie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...