Skocz do zawartości

MIUI 9.4.11/12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Orjon napisał:

Możesz spróbować z Activity Launcherem, chyba się da.

Niestety troszeczkę mnie to przerasta. Bez pomocy nie dam rady. A reklamy mam dalej.

Screenshot_2019-04-14-11-02-25-375_com.android.browser.png

Znalazłem pierwszą konfigurację ale jest błąd ,,pierwsza konfiguracja w dalszy ciągu nie działa,, oczywiście poprawiony ROM zainstalowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Whyred. Instalacja przeszła bezproblemowo.

Jedynie co to chciałem jak zawsze camera API2 aktywować by móc korzystać z gcam. Dodałem linijkę persist.camera.HAL3.enabled=1 w build.prop w miejscu przed opisem "added by xiaomi.eu", czyli tak jak zawsze robiłem, ale nic to nie dało. Jakieś wskazówki jak to zrobić na tej wersji jeśli ten sposób nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z aptx. Nie wiem czy to dotyczy tej wersji, jestem świeżo po odblokowaniu bootloadera w Mi9 i falshu miui.eu i zauważyłem większą latencję w czasie grania. W wersji EEA kodeki aptx bezbłędnie działały, teraz mimo zmian w ustawieniach słuchawki łączą się w trybie SBC. Jest jakieś rozwiązanie pozwalające używanie aptx?

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Uredie napisał:

Nie wiem dlaczego YouTube vanced działa w oknie tylko z poziomu ostatnich aplikacji, a Twitch nie działa w oknie w ogóle. Takie coś mam od kilku updatów.

Jak używasz gestów do nawigacji systemowej to są problemy z obrazem w obrazie, nie wiem jak twitch, ale youtube 'działa' właśnie tak jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2019-04-15-15-35-03-287_com_miui_home.thumb.png.fb43ee883fd69a915623d9ca0561ca97.pngZainstalowałem najnowszą aktualizacje MIUI 10 by xiaomi.eu 9.4.11 (rozwojowa) i mam problem z sklepem Play kiedy chcę pobrać jakąś aplikację to wywala mnie i pisze że aplikacja przestała działać mogę do niego wejść i się w nim poruszać ale gdy chcę coś pobrać/aktualizować jakąś aplikację to od razu aplikacja przestaje działać.Telefon to Redmi 5 Plus proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=24031]jerzykd[/mention] ja jeszcze czekam na odblokowanie Bootloadera w Mi9 i ten sam problem mam na Globalu, więc to niekoniecznie wina xiaomi.eu...
Kurde, sprawdzałem te słuchawki na globalu eea i był symbol aptx przy bluetooth, super też się grało bez opóźnień w pubg, teraz mam sbc kodek i lekki lag na audio.
Nic, trzeba będzie w weekend magiska wgrać.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciek04 napisał:

Czy było by możliwie w przyszłych aktualizacjach dodać możliwość wyświetlania procent bateri obok ikony dla urządzeń z małym notchem. Chodzi mi o Mi9 i Mi9se. Myślę że zmieściło by się bez problemu.

Osobiście chętnie widziałbym to również na MI8 Lite gdyby była taka możliwość :) Notch może nie aż taki mały ale zmieścić się powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2019 o 23:23, mishkovitz napisał:

Prawdopodobnie zniknął mi też problem ze znikającym (zwijanie mam wyłączone) panelem szybkich ustawień po puknięciu przełącznika.
 

Jednak się pomyliłem, problem nie ustąpił. Jakieś pomysły jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...