Skocz do zawartości

Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Qwert11 napisał:

Dzięki, muszę sprawdzić dokładnie.

Weź do ręki lupę i sprawdź co jest napisane na ładowarce. Powinieneś dostać 18 W-atową QC3.0. Na takiej podane są 3 wartości napięcia ładowania 5, 9, 12 V i odpowiadające im maksymalne natężenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pytanie do posiadaczy. Od wczoraj posiadam mi 9 se i mam pytanie co do aktualizacji oprogramowania. Wiem, że kiedyś był duży problem z aktualizacją, który powodował, że po aktualizacji telefon się nie włączał. Czy xiaomi naprawiło ten problem i można bezpiecznie aktualizować telefon? Nie chcę bawić się w samodzielne wgrywanie oprogramowania ani odblokowywanie booloadera - chodzi mi wyłącznie o akutalizację, która pojawiła się w telefonie. 

Na telefonie aktualnie jest MIUI 10.2 Stabilna 10.2.1.0 (PFBMIXM), natomiast jest możliwość aktualizacji do V11.0.6.0.PFBMIXM. 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Możesz zalogować się tylko przez przeglądarkę do chmury. Czy na xiaomi zalogujesz się do konta samsunga? no nie, aplikacja konta i chmury to wbudowane aplikacje wydawane przez poszczególne firmy dla swoich telefonów. Zrób jak napisał przedmówca i będzie działać. Jedyne konto na które możesz się zalogować to Google, wszystkie androidy je mają wbudowane w system. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy też tak macie, że na ekranie blokady możecie wysunąć centrum kontroli (to nowe z MIUI 12)? Na starym (z MIUI 11) da się ustawić czy ma się otwierać na ekranie blokady czy nie, a na tym nowym nie widzę nigdzie takiej opcji i wg mnie jest to bez sensu i mało bezpieczne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmienia mi sie nasycenie kolorów . Daje nasycone kolory po czym samo po jakimś czasie przestawia sie na standardowe ..w opcjach niby pokazuje dalej nadycone. Dopiero jak dam ponownie nadycone kolory to wszystko wraca do normy. Przeważnie w chrome sie to dzieje

Edytowane przez robotx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 19.11.2020 o 08:24, robotx napisał:

Ostatnio zmienia mi sie nasycenie kolorów . Daje nasycone kolory po czym samo po jakimś czasie przestawia sie na standardowe ..w opcjach niby pokazuje dalej nadycone. Dopiero jak dam ponownie nadycone kolory to wszystko wraca do normy. Przeważnie w chrome sie to dzieje

to wina nowego chrome'a. odinstalowalem aktualizacje i przestalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na liście jest pełno aplikacji których nigdy nie używałem. Chcialbym je usunac z tych pozycji lub przynajmniej nieużywane dać na koniec tej listy. Np pliki udostepniam głównie przez sms i gmail a są one w polowie listy. Apka "Udostępnianie" i Whatsupp są na pierwszych miejscach a z nich niekorzystam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 27.02.2021 o 19:42, matek143 napisał:

Na liście jest pełno aplikacji których nigdy nie używałem. Chcialbym je usunac z tych pozycji lub przynajmniej nieużywane dać na koniec tej listy. Np pliki udostepniam głównie przez sms i gmail a są one w polowie listy. Apka "Udostępnianie" i Whatsupp są na pierwszych miejscach a z nich niekorzystam... 

Jeśli masz roota to jest taka opcja. Musisz mieć Magisk i w nim moduł TaiChi, z kolei do niego podpiętą apkę CustoMIUIzer.

W tej apce jest możliwość wyłączenia niechcianych ikon przy udostępnianiu. I chyba kolejność też. U mnie działa to ładnie.

Edytowane przez BocianJD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Ja zrezygnowałem z Quick Charge z rok temu jak nie lepiej, ładuję teraz zwykła ładowarką z MiPada i jak kiedyś ładowałem co półtora dnia, tak teraz ładuję telefon co dwa dni. Tylko ja w domu do przeglądania neta używam w większości MiPada, telefon to poza domem/w pracy, ale zawsze na mobilnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...