Skocz do zawartości

Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniach na samej górze masz wyszukiwarkę. Jak czegoś nie możesz znaleźć, to wpisz tam słowo klucz. W Twoim przypadku można wpisać np. "ikony powiadomień" lub samo słowo "ikony". Nie trzeba od razu wgrywać xiaomi.eu bo włącznie powiadomień na belce jest o wiele łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2019 o 20:48, Tomix1987 napisał:

Witam . Mam problem z dźwiękiem nagrywanych filmów przy nagraniu z koncertu i przy basie strasznie szumi trzeszczy . Tak jakby mikrofon byłby zbyt czuły . Ma ktos podobny problem ?

Przesyłam link do filmiku który nagrałem dzwiek to jakaś tragedia czy ktoś tak ma czy to awaria mikrofony czy oprogramowanie sprawia że mikrofon wyłapuje wszystko i jest zbyt czuły telefon jest nowy !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

dobra zaktualizował mi sie telefon do wersji Global 11.0.2 i 3 dni działało vol lte i wifi calling a teraz d*pa znikło i nie chce się załączyć siec to Play wiecie o co komon Dobra problem rozwiązany trzeba przez czat play aktywować usługę 

Edytowane przez joix1`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Darkman89 napisał:

Po aktualizacji always on display działały mi powiadomienia wszystkich aplikacji i były kolorowe.

Jeszcze raz aktualizuj Always on, prawdopodobnie zresetowało do fabrycznej wersji. Kolorowe to kwestia ustawienia na styl Miui w Panelu powiadomień.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2020 o 11:20, pkonrad napisał:

Link do najnowszej świeżutkiej wersji Release:

https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=1025949

@FromWP w najnowszych wersjach 1.12 i 1.13 kolorowe ikony są, nieważne jaki wybierasz styl w powiadomieniach.

Próbuję zainstalować i mam komunikat "Nie można zainstalować aplikacji systemowych z nieoficjalnych źródeł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Stałem się posiadaczem MI 9 SE i aktualnie jestem w procesie odblokowywania telefonu natomiast mam dwa pytania:

1. W zestawie dostałem z telefonem  ładowarkę o takich samych parametrach jak mój trzyletni Redmi 4X. Tak ma być? Wydawało mi się, że MI 9 SE wspiera szybkie ładowanie, więc i ładowarka powinna mieć więcej A.

2. Czy mogę jakoś łatwo przegrać dane i aplikacje z mojego Redmi 4X na Mi9?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W zestawie jest zwykła. Mocniejszą musisz kupić osobno.

2. Jest opcja przy konfiguracji przegrania ze starego. Jest chmura Xiaomi, jest kopia w pamięci urządzenia(lokalna) która przeniesiesz na pendrive. Kilka możliwości masz, ale na ile skutecznie przeniosą np. dane aplikacji czy gier, nie wiem. 

Odblokowany = root = titaniumBackup 

Za pomocą TB zrób kopię.

 

Edycja: racja. Kolega niżej dobrze napisał, powinna być 18w. Mam ich kilka i nie ten model sprawdziłem. 

 

 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...