Skocz do zawartości

Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam inny problem od około 3 dni telefon w kieszeni potrafi sam wybrać numer telefonu macie jakieś pomysły jak temu zaradzić jest jakis tryb kieszonkowy lub coś takiego 
Mam tak samo... Trybu kieszonkowego niestety nie znalazłem. Może aktualizacja to poprawi

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Aż konto założyłem, bo nie mogę za chiny (hehe) znaleźć informacji jakie etui chroni tylną kamerę. Etui, którego rant wokół kamery jest wyższy niż sama kamera? Na licznych wizualizacjach które przejrzałem na alledrogo wygląda jakby był wyższy, ale pytałem dwoch różnych sprzedawców i żaden nie był w stanie nic potwierdzić. A znów nie chcę kupować kota w worku.

Może ktoś z Was ma zestaw szkło+etui godny polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Od wczoraj jestem posiadaczem Mi 9 SE i póki co jestem zadowolony po przejściu z LG G6 ;) Amoled robi mega wrażenie! Zastanawia mnie jedna rzecz jak zapłacić zbliżeniowo przez NFC, bo nigdzie takiej opcji nie widzę, ani w ustawieniach ani z rozwijanego paska z góry. Aplikacja bankowa jest skonfigurowana poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dzidexx napisał:

Tak samo jak robiłeś to na Lg.

Ale na LG rozwijałem górną belkę i miałem opcje włączy/wyłącz NFC, a w Xiaomi czegoś takiego w ogóle nie ma. W LG płaciłem tak, że odpalałem NFC przykładałem tel i działało nie musiałem się logować do aplikacji bankowej.

Edytowane przez smh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dzidexx napisał:

NFC jest domyślnie włączone, w QS jest przycisk więcej - możesz dodać przycisk NFC, możesz je również włączać w ustawienia - karty sim i sieć mobilna...- więcej(tak jak w większości smartfonów).

Odnośnie konfiguracji twojej aplikacji nie wypowiem się - zgadnij czemu?

@up

 

Nie no jasne rozumiem, sprawdzę dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobogrr napisał:

Cześć wszystkim :)

Aż konto założyłem, bo nie mogę za chiny (hehe) znaleźć informacji jakie etui chroni tylną kamerę. Etui, którego rant wokół kamery jest wyższy niż sama kamera? Na licznych wizualizacjach które przejrzałem na alledrogo wygląda jakby był wyższy, ale pytałem dwoch różnych sprzedawców i żaden nie był w stanie nic potwierdzić. A znów nie chcę kupować kota w worku.

Może ktoś z Was ma zestaw szkło+etui godny polecenia?

Mam polecam działa.

https://pl.aliexpress.com/item/32982375559.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18595c0fQIVPV4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Polan napisał:

Nillkin ma wyższy rant na aparat.

Dzięki, wciągnąłem finalnie Nilkina, bo nie chciało mi się na paczki z ali czekać:)

 

2 godziny temu, kd501 napisał:

czy ktoś może wyjaśnić jak działa ( jak jej używać ) funkcja w aparacie " grupowe selfie" ?

No przecież jak włączasz tę funkcję to na dole masz opis co robi :) To automat, który "dba" o to, żeby np. nikt nie miał zamkniętych oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2019 o 08:59, smh napisał:

Witam :) Od wczoraj jestem posiadaczem Mi 9 SE i póki co jestem zadowolony po przejściu z LG G6 ;) Amoled robi mega wrażenie! Zastanawia mnie jedna rzecz jak zapłacić zbliżeniowo przez NFC, bo nigdzie takiej opcji nie widzę, ani w ustawieniach ani z rozwijanego paska z góry. Aplikacja bankowa jest skonfigurowana poprawnie. 

Jak oceniasz jakość zdjęć względem g6 ? Zastanawiam się nad wymianą mojego wysłużonego zenfona 3 na g7 bądź mi9 se i nie ukrywam, że zależy mi głównie na dobrym aparacie. Może wrzuciłbyś jakieś sample z gcama ? Używam już od dłuższego czasu u siebie gcam i w porównaniu do xz2 compact dziewczyny zdjęcia wyglądają o niebo lepiej. Mają nieco mniej szczegółów, ale za to są mniej przetworzone i nie tak przepalone, jak z xperii. 

Dla porównania: 

Zenfone: https://drive.google.com/file/d/1IMz3fsKxjPmWV9fwFe8hKRyWirGrWwlL/view  https://drive.google.com/open?id=1Vi22r331_IUU7gqtB49Iys7wQ0rF1WUW

Xperia: https://drive.google.com/open?id=1Jq-8ji-k9UKzdKS9TZaR98DsTH2mWRKU  https://drive.google.com/open?id=1awcqcdRU-j8FtOmqXLbLpACzfSGOV4ty

Edytowane przez damixx2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkie LG to paździerze w kwestii foto, ale nie ma innej opcji jak się wrzuca najmniejsze sensory w całej branży komórkowej. G7 ma 1/3.1", czyli przekątna 0.33", podczas gdy P30 Pro ma 1/1.7", czyli 0.59", niemal 2x większa matryca. To już nawet Xiaomi w takim RN7 pakuje lepsze sensory bo 1/2". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro wybieram się po nowe cacuszko :)

Przesiadka z kulejącego już RN4, na którym przez większość czasu używałem czystego Androida, ostatnio przesiadłem się na xiaomi.eu i jestem zadowolony.

Jest jakaś metoda na szybsze odblokowanie BL?

Jak sprawa wygląda z deszyfracją po instalacji twrp? 

Cykam się instalować miui polska, pomimo że długo się bawiłem w rom-hopping, bo dostęp do test pointu jest mocno ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi stamtąd zacytować choć jedno zdanie na temat najnowszego MIUI?

No mogę:

 

 

Dzisiaj dostałem ta aktualizacje."The system has been destroyed"

 

Najgorsze, że nie mogę nic wgrać przez Miflash default_sad.png

 

Global i EEA nie chce przejść wywalając mój ulubiony Lock Status. Spróbuję jeszcze kablem EDL.

 

 

 

Poza pierwszymi 15 postami to cała reszta praktycznie dotyczy najnowszego MIUI.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...