Skocz do zawartości

Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

On 5/24/2019 at 2:11 PM, dzidexx said:

Odebrałem ok. 13tej, opłacony 8go maja, VAT'u nie dostałem.

Przywraca dane z konta G, region Szwajcaria ustawiłem.

Pytanko:

Mam Global 10.2..., czy kolejna aktualizacja/e coś psuje/ą?

 

Ps.

Słuchawek w pudełku nie było ;-):-);-).

 a ja sluchawki w zestawie mam, pan w komisie mi pokazal gdzie sa, sam o tym nie wiedzial ale mowi ze zauwazyl to z innym klientem - sa pod spodem opakowania, prawy gorny rog - na opakowaniu nie jest nigdzie napisane ze sa w zestawie. tez bylem zdziwiony, folie z pudelka sciagnalem przy nim w sklepie O_O 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, że sprzedający sam importuje go z Chin gdzie kosztuje go w granicach 280 $

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009651179762.html?wid=1349303&lkid=38003532

 

Tu masz za 290 $ bez żadnych dodatkowych kodów promocyjnych, jak dobrze poszukasz to spokojnie kupisz taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek  w noc z 66 na 63% to na danych komórkowych w wyłączonym wifi? Na jakim w końcu ustawieniu? LTE/WCDMA czy lte/cdma/umts auto (prl) ? Ja wczoraj działałem w terenie że słabym zasięgiem i poszło mi w 8h 35% baterii w tym 10 minut ekranu. Przecież to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że skoro masz cały czas włączone wifi to przez noc spadki, które podajesz są przy podłączeniu do wifi. To spoko tylko co to ma wspólnego z poruszonym problemem drenazu baterii przez sygnał sieci? Ja też będąc na wifi mam spadek w nocy 3-5%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem xiaomi.eu, ale chciałbym go, że tak powiem zainstalować jeszcze raz, tzn. żeby po włączeniu ponownie telefonu pojawił mi się konfigurator tak jakbym zrobił reset do ustawień fabrycznych. Mam w TWRP zrobić jakiś wipe i zainstalować ponownie xiaomi.eu czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bpioter napisał:

Czy wam tez tak rysuje sie szklo na obiektywach aparatu? Mam telefon 5ty dzień i już kilka zauważalnych rysek... Wplywa to jakoś na odbiór zdjęć u Was? 

Najlepiej mieć case który będzie wystawał nad obiektyw - czyli kładąc np na stole nie porysujesz obiektywu. 

Niestety w tym modelu aparat trochę odstaje. Osobiście kupiłem case Nillkin I jest ok, aparat nie styka się z powierzchnią stołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie czy u was tez tak jest ze jak wyciągacie telefon z kieszenie to obraz dzwoniącego jest  ciemny i po ok  2 sek sie rozjaśnia   ja tak mam a jak leży  se na pulce to wszystko ok wiec nie wiem  czy ten czujnik świtała tak działa czy co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dzisiaj rano na chwilę hotspota i od tamtej pory pod wykresem baterii mam cały czas używane wifi mimo że wifi mam wyłączone i używam danych komórkowych. Wyłączałem telefon, robiłem wipe cache, ładowałem baterie na full i nic. W użyciu baterii android system wskoczył na 1 miejsce. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...