Skocz do zawartości

Nie wiele aplikacji w Google Play


Thorwald

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam Mi Box S. Jak próbuję zainstalować programy w sklepie Play np. Onet Twitter to nic nie znajduje. Są tylko jakiej głupie gry, płatne kanały wideo i coś po rosyjsku. Mam na razie tylko youtube, TVP Vod, WP pilot, ipla, niedziałający tvn player co ciągle zgłasza awarie, netfix i redbull chanel, aljezira, i vlc. Dlaczego google play jest tak ograniczone ? Da się jakoś uruchomić więcej kanałów ? Co jeszcze warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Radasss said:

 ręczna instalacja apki lub, jak można, przez sklep play w komputerze.

Mógłbyś opisać jak wygląda ta "ręczna instalacja".

Chciałem zainstalować w Google Play otwierając na laptopie. Ale wyświetla Mi Box S i mówi "No eligible devices for app install". Czy przez laptopa się chyba nie da. Sprawdziłem z 10 różnych aplikacji i każda pokazuje "no eligible devices for app install". 

Edytowane przez Thorwald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Thorwald napisał:

Witam Mam Mi Box S. Jak próbuję zainstalować programy w sklepie Play np. Onet Twitter to nic nie znajduje. Są tylko jakiej głupie gry, płatne kanały wideo i coś po rosyjsku. Mam na razie tylko youtube, TVP Vod, WP pilot, ipla, niedziałający tvn player co ciągle zgłasza awarie, netfix i redbull chanel, aljezira, i vlc. Dlaczego google play jest tak ograniczone ? Da się jakoś uruchomić więcej kanałów ? Co jeszcze warto...

bo to box tv i sluzy do oglądania więc same prawie aplikacje do ogladania. Box nie jest oficjalnie stworzony do przegladarek, fejsów czy twiterów to nie komputer czy telefon.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś zły sprzęt. Jeśli zależało ci na boksie ze zwykłym androidem, mogłeś kupić pierwszego z brzegu chińskiego boksa. Większość taniej chińszczyzny jest na normalnym androidzie z nieograniczonym sklepem Google. Wyszłoby o połowę taniej niż Mi Box. Jak już wspomniała Paraglobularna, Mi Box to odtwarzacz multimedialny. Ja tam używam go do Kodi, Ipli, HBO GO, Playera, TVP VOD, Netfliksa, Youtube'a i paru innych rzeczy. Czasami też popykam w jakąś grę. Niezwykle rzadko zdarza mi się używać przeglądarki (tu polecam Puffin TV).

Edytowane przez nołbady
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/11/2019 at 7:23 PM, Matheusz said:

Pobierasz pliki APK i wrzucasz na pendrive przykładowo. Potem wchodzisz w jakiś menadżer plików na mibox i wybierasz plik APK, dajesz instaluj. Ot cała filozofia.

Mógłbyś napisać jak pobrać plik APK programy który chce się zainstalować i jaki menadżer plików z dających się zainstalować na miboxie , obsłuży mi instalację ?

Edytowane przez Thorwald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki darmowych programów znajdziesz na APKMIRROR.COM. (strona jest całkowicie bezpieczna)

Co do menadżera polecam ES FILE. MANAGER dostępny w sklepie play.

Do tego polecam także zewnętrzny sklep z aplikacjami i grami jakim jest Aptoide TV (na mibox musi być z dopiskiem TV)

Pomogłem podziękuj.

 

Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, nołbady said:

Wybrałeś zły sprzęt. Jeśli zależało ci na boksie ze zwykłym androidem, mogłeś kupić pierwszego z brzegu chińskiego boksa. 

No więc czuję się zawiedziony Mi Box S. Teraz myślę, że dużo lepiej sprawdziłby mi się stary laptop podpięty przez HDMI do telewizora z klawiaturą i myszką radiową. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc czuję się zawiedziony Mi Box S. Teraz myślę, że dużo lepiej sprawdziłby mi się stary laptop podpięty przez HDMI do telewizora z klawiaturą i myszką radiową. Dzięki za odpowiedź.
A co Ty byś chciał na tym boxie cudować, że jesteś zawiedziony?

Pomogłem podziękuj.

Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że chciałby korzystać z aplikacji Onetu, Twittera itd.

Pliki apk możesz również pobrać bezpośrednio z Google Play za pomocą tej stronki https://apps.evozi.com/apk-downloader/ Wklejasz link do apki i jazda. Jest też https://apkpure.com/pl/

Sam nie próbowałem instalować tego typu apek, bo nie są mi potrzebne, ale możliwe, że będą śmigać. Będziesz tylko musiał obsługiwać je klawiaturką bezprzewodową z touchpadem, bo pilotem będzie ciężko.

Co do niedziałającego Playera, to spróbuj zainstalować wersję spatchowaną bez reklam https://nofile.io/f/49Z17FFqcfw/player_1.0.38_patched_tv.apk U mnie działa bez zarzutu. Pamiętaj, żeby najpierw odinstalować tamtą.

Edytowane przez nołbady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nołbady napisał:

 

Pliki apk możesz również pobrać bezpośrednio z Google Play za pomocą tej stronki https://apps.evozi.com/apk-downloader/ Wklejasz link do apki i jazda.

nie wiem czy cos zle robie ale zadnej apki ktora wkleje nie moge pobrac, pisze cos tam po angielsku ze się nie da. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zainstalować app TVN Playera musiałem odinstalować oryginalne. Tak zrobiłem i niestety problemy wyglądają tak samo. Na większości seriali i filmów pojawia się komunikat „brak połączenia sieciowego” (lub kręci się kółko bez końca), ale są takie seriale które się uruchamiają bez problemy. Oczywiście połączenie sieciowe jest. 

Twittera zainstalowałem z apkmirror.com i da się go obsługiwać pilotem do MiBoxa. 

Onet pobrałem przez https://apps.evozi.com/apk-downloader/ i zainstalował się, ale poległem na wyrażaniu zgód których pilotem nie da się kliknąć. Ponadto jest obrócony o 90 stopnii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 22:05, Paraglobularna napisał:

bo to box tv i sluzy do oglądania więc same prawie aplikacje do ogladania. Box nie jest oficjalnie stworzony do przegladarek, fejsów czy twiterów to nie komputer czy telefon.

Witam wszystkich MiBoxowiczów,

od kilku dni mam MiBox S. Zamysł był taki by w krótkiej perspektywie "uciec" od kablówki (przynajmniej pod kątem TV) i w zasadzie można to osiągnąć. Chociaż np. nie ma dostępu do takich aplikacji jak Vectra TV online czy TVP Stream a są to przecież aplikacje telewizyjne, które bazują na legalnym streamie.

Sprawdzimy czy tendencja z liczbą appek będzie spadkowa czy będzie rosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tv, to proponuję wypróbować niemiecki fork Kodi https://www.vavoo.tv/software Wśród zagranicznych kanałów są również polskie. Po instalacji i odpaleniu apki należy zamienić "vavoo.tv" na "vavoo.to". Jedyny mankament to taki, że co jakiś czas wyskakuje propozycja zakupu opcji PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Używam Miboxa od kilku miesięcy oczywiście nie jest to sprzęt do zastąpienia telefonu czy kompa ma swoje ograniczenia i humory ale do obsługi multimediów jak najbardziej się sprawdza szczególnie że ma certyfikat dla Netfixa w przeciwieństwie do większości chińskich boxów.
Podejrzewam, że problem z playerem polega na sieci WIFI pewnie masz na 2.4 a bez 5 nie ma co tego pudełka uruchamiać, co do apki do Horizona to nie wiem ale NC+ działa wersja na tablety nie wiem czy taka jest dla horizona, oczywiście do obsługi potrzeba mysz ewentualnie airmause, możesz jeszcze sprawdzić czy działa na przeglądarce puffin tv jest w sklepie dla androidTV. Alternatywą do tego sklepu jest aptoide.tv tam znajdziesz prawie wszystko.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bigtoy napisał:

Podejrzewam, że problem z playerem polega na sieci WIFI pewnie masz na 2.4 a bez 5 nie ma co tego pudełka uruchamiać

Mój dziadkowski router Tenda obsługuje tylko częstotliwość 2.4, a player śmiga bez zarzutu i do tej pory nie miałem żadnych problemów z WIFI na Mi Boksie. Ale to ten starszy Mi Box...

Edytowane przez nołbady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% tych boxów bardzo słabo działa na 2.4 i tak jest u mnie po chwili zaczyna zrywać połączenie lub buforuje co trochę a na 5 jak ręką odją, może masz poprostu szczęście. Natomiast u mnie nie było i niema problemu z włączaniem boxa a na forach od tego tematu się gotuje. Taki to śmieszny box

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bigtoy napisał:


Podejrzewam, że problem z playerem polega na sieci WIFI pewnie masz na 2.4 a bez 5 nie ma co tego pudełka uruchamiać,

Niestety jestes w błedzie. mam najtańszy router tplinka N na 2,4 GHz i ani razu od kupna nie mialam z nim problemu. Nic nie muli , nic nie tnie, wszystkie apki dzialaja świetnie a naet mam tylko jak na dzisiejsze czasy 40Mb/s. Takze jak widac nie ma znaczenia na jakim pasmie. Prędzej zalezy od partii, podejrzewa że rózne partie moga mieć różne bebechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestes w błedzie. mam najtańszy router tplinka N na 2,4 GHz i ani razu od kupna nie mialam z nim problemu. Nic nie muli , nic nie tnie, wszystkie apki dzialaja świetnie a naet mam tylko jak na dzisiejsze czasy 40Mb/s. Takze jak widac nie ma znaczenia na jakim pasmie. Prędzej zalezy od partii, podejrzewa że rózne partie moga mieć różne bebechy.

Zgadzam się może to być zalezne od bebechów czy softu i jak on działa na te bebechy (aktualizacje jednym pomogły innym nie i jest to szeroko opisywane na tym forum) , nie zmienia to jednak problemu że gość ma problem z odtwarzaniem treści i że może to być spowodowane przez wifi na 2.4 GHz i na to zwróciłem uwagę. Jak już pisałem u mnie zmiana częstotliwości rozwiązała problem z rwaniem i buforowaniem.

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...