Skocz do zawartości

Widoczność telefonu w windows 7


kriss.kg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam taki drobny pewnie problem ale sam nie mogę go przejść. Może ktoś mi pomoże?

Problem wygląda w tak:

Podłączam mojego Redmi Note 7 (4/64;  MIUI GLOBAL 10.2.3.O Stabilna) do laptopa z Windows 7 Home 64bit i pokazuje mi się w Menadżerze urządzeń ADB Interface oraz nieznane urządzenie.

Tylko gdy podepnę telefon jako "Transfer zdjęć (PTP)" to komputer widzi tylko zdjęcia na telefonie ale już na karcie SD nie widzi.

Nie widać telefonu w trybie przesyłania plików

Podpowie ktoś, bo zacząłem się czuć jak właściciel Iphona...

 

 

Edytowane przez kriss.kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriss.kg dziwna sytuacja. Co prawda mam Win10, ale po podłączeniu i wybraniu przesyłania plików po odblokowaniu urządzenia kodem wszystko jest normalnie widoczne. Debugowanie nawet nie musi być włączone.

Czy masz możliwość sprawdzenia na kompie z Win10? Jak masz ustawione w Windowsie instalowanie nowego sprzętu? Może potrzebuje sterowników z Internetu, a Ty masz wyłączone pobieranie? Jakby co to Właściwości systemu > zaawansowane ustawienia systemu > sprzęt > ustawienia instalacji urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, osimaru napisał:

@kriss.kg https://c.mi.com/thread-1625831-1-1.html próbowałeś? Ewentualnie Mi PC Suite.

Próbowałem tego sposobu. Napisało mi, że mam zainstalowany najlepszy sterownik.

Po ponownym podłączeniu telefonu przez kabel i włączeniu przesyłu plików mam takie informacje jak poniżej :-(

02.PNG

01.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic. Nawet po zainstalowaniu Mi Pc Suit też nie widzi urządzenia

 

No tera to już całkowicie zgłupiałem. Aby widzieć pliki na karcie i telefonie muszę podłączyć telefon kablem do laptopa, w telefonie ustawić na tryb PTP przez USB i wtedy pojawia mi się urządzenie Redmi Note 7. Zazwyczaj sama "wewnętrzna pamięć współdzielona" (pamięć na telefonie), wtedy muszę w telefonie przełączyć na "przesyłanie plików" (znowu informacja na dole przy zegarze cały czas informuje o niepowodzeniu zainstalowania sterownika urządzenia SDM660-MTP _SN:D484CF87) i ponownie na tryb PTP. Wtedy widzę i kartę SD i Pamięć wewnętrzną telefonu.

nie piszemy post pod postem. Korzystaj z funkcji edytuj /Orjon

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Inny smartfon podpinałeś w trybie mtp? Wygląda mi na błąd Windows.

Rzeczywiście chyba coś jest z windowsem 7 HOME 64bit. Xiaomi Redmi Note 7 problemy, LG K10 2016 - nie łączy, LG K10 2017 nie łączy,

Xiaomi Redmi 6A - łaczy w każdym trybie bez problemów i błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dzidexx napisał:

ściągnąłem poprawkę ale mi napisało, że nie ma zastosowania dla mojego systemu :(

01.PNG

02.PNG

Edytowane przez kriss.kg
dołączenie zrzutów ekranów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...