Skocz do zawartości

Problem z aplikacją Xiaomi Mi Home


Mexx

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem w zestawie z innym urządzeniem Xiaomi Mi WiFi Repeater 2 USB 300M i mam z nim następujący problem. Poprzez aplikację Xiaomi Home robię konfigurację i ostatnim etapie gdzie urządzenie powinno się połączyć z routerem wyskakuje błąd. Jednak na urządzeniu zapala się niebieska lampka i urządzenie rozszerza zasięg. Jednak nurtują mnie inne ustawienia dot, w/w urządzenia w aplikacji Xiaomi Home. Czy ktoś miał podobnie i może coś poradzić? Nadmienię, że posiadam telefon OnePlus 5t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 1.05.2019 o 20:15, abc00 napisał:

A w routerze przypadkiem nie filtrujesz sobie dodatkowo dla bezpieczeństwa adresów MAC? Czyli znam hasło do wifi, ale nic to nie da bo router odrzuci nieautoryzowane urządzenie.

W moim przypadku w trakcie łączenia  z routerem TP-LINK Archer C2 wyskakuje komunikat "internet niedostępny dla xiaomi-repeater-v2-miapdaf4" i lampka pomarańczowa na urządzeniu cały czas miga. Kilkadziesiąt  prób łączenia, reset routera i nic. Nie wiem czy można jeszcze coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja miałem problemy z połączeniem to gdzieś znalazłem poradę żeby zresetować mi repeater 2 obok diody jest mała dziurka tam jest guziczek trzeba najlepiej kluczykiem do tacek telefonów wcisnąć i przytrzymać około 10sec żeby żółta dioda się zapaliła a w aplikacji mi home wybrać region singapur i dodać urządzenie najpierw być blisko routera żeby się połączył i skopiował sieć..

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...