hosunio

Otwieranie linków - problem z wifi

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Mam problem z moim Mi9 (Global z Amazona), często nie chcą mi się otwierać linki w które klikam, zaczyna działać po wyłączeniu wi-fi, sprawdzone na wielu sieciach. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ktoś miał takie problemy? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko coś powiedzieć bo nie mam tego problemu i pewnie nikt na forum. Próbowałeś wyzerować telefon i spróbować jak się ma sprawa? Bo w teorii możesz mieć zainfekowany router, ale jak mówisz, że to na wielu sieciach się dzieje, to może coś się poknociło po którejś aktualizacji w telefonie. U mnie działa czy na wifi, 3g, lte czy lte+, każda aplikacja. Wifi analizer też w teorii coś Ci powinien powiedzieć. Ewentualnie restart routera. Miałem tak na starym tplinku, że na ps4 nie działał mi internet mimo, że działał i restart routera pomagał, a na reszcie urządzeń nie było potrzeby restartów.

Tu wątek z podobnymi perypetiami z mi5 też możesz popróbować (np. zapomnieć sieć i dodać na nowo, wyłączenie i włączenie routera tak jak już pisałem) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem występuje tylko jeżeli dane idą po wifi, sprawdzane na wielu routerach. Jak się łącze z wifi przez VPN-a to problemu nie ma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPv6?

Miałem podobnie na zastępczym telefonie, po wywaleniu IPv6 zaczął działać normalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now