deha77

media.extractor pożera baterie

Recommended Posts

Witajcie, potrzebuje pomocy, bateria leci w dół o prawie 28% na godzinę. Winny jest jakiś "System (media.extractor)". Pomaga zabicie procesu na jakiś czas no i problem zniknał po full wipe na 2 miesiace a teraz wrócił. Przeciez nie bede wkółko formatował. Czytałem że to może być coś związane z plikami media na tel ale już wykasowałem wszystkie które sie pojawiły na tel w dzien kiedy sie to zaczeło. Poszło też kilka aktualizacji apek w tym google i gmail. Nie wiem poradzić sobie z tym. Mam MIUI 9.3.14. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie używam SD, tu jest pamięć wbudowana, mi 5s plus nie ma slotu. Chrome używam ale go odinstalowywałem poprzednim razem i nie pomogło.

 

1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji systemowej

Przechowywanie mediów (media storage)

Wyczyściłem wcześniej dane w/w aplikacji, nie pomogło, później usunąłem .thumbcostam w dcim a w recovery zrobiłem wipe partycji dalvika i cache. Jak odczytałem Twój post zrobiłem jeszcze raz czyszczenie danych media storage i... Na razie spokój! Może to koniec problemów. Dzięki za szybką pomoc. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety znowu to samo a czyszczenie danych aplikacji magazynu mediów nie pomaga :/. ...Zainstalowałem 9.3.18 i znowu cisza. CDN :)

Edited by deha77

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now