Jump to content

Update software Global/EEA

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...

Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mn

Ja mam bardzo dobre wrażenia ja się chyba zestarzałem. Teraz dla mnie najważniejsze jest by wszystko po prostu dzialalo, a nie są mi potrzebne jakieś dodatkowe wykresy, bajery, które raz w życiu użyj

Posted Images

Prądowo, zczaiłem się jak po godzinie się nie naładował do pełna.

Co ciekawe... Podpinałem, odpinałem - bez skutku. Chyba za szóstym razem QC się włączyło. Wcześniej tego nie było, kabel i ładowarkę wykluczam bo sprawdzałem na dwóch :) 

Sprawdź inny kabel. Ja mam tak w mi10. Oryginalny kabel z pudełka ładuje po turbo tylko z podstawki, a kabel z innego zestawu Xiaomi ładuje po turbo z podstawki i USB. 

U mnie dalej nie ma 12.0.4 jak to jest że część osób dostaje a część nie ?
Ja też nie dostałem i się cieszę, bo widzę że coraz więcej problemów z każdą aktualizacją.

Także: nie płacz

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...

Mi po aktualizacji nie wyświetla ikony Signal na always on display, gdy ktoś wyśle wiadomość. Ktoś z was korzysta z tej aplikacji i może to sprawdzić?

Edit

Po aktualizacji aod z apkmirror jest ok.

Edited by bartekreksio

Czy macie może problem z WiFi po aktualizacji Global? Jakoś dziwnym trafem zaczęło mi zrywać sieć, podczas gdy inne telefony/laptopy działają stabilnie.

Zaczynają mnie te aktualizacje denerwować... I tak, instalowałem ponownie. 

Mi nigdy nie zrywało, co najwyżej nie łączył automatycznie po powrocie do domu. Teraz jest masakra, 5-6 razy dziennie znika WiFi.

Obok leży służbowy Mate 20 Lite i ani razu problemu nie było. Bawi mnie to :P 

U mnie to samo. Jak zauważyłem wynika to z tego że telefon uważa że na danym wifi nie ma internetu i rozłącza się. To samo od zawsze miałem podłączając się do kamery przez wifi, ale tam rzeczywiście nie ma internetu. Jak ręcznie się połącze, wyjdzie komunikat o braku internetu i dam kontynuuj mimo to to wifi działa.

Ale po jakimś czasie zrywa połączenie. Testowane na 3 routerach, wszędzie to samo. Reszta sprzętów działa z wifi bez problemu.

• Like 1

Tak. To jest lekarstwo. Adguard coś się porypał i właśnie wifi wariuje. Sprawdzone na 6 telefonach, wszyscy takie same objawy. Robiłem rodzinie i znajomym w ten sposób blokera reklam. Wyłączyłem adguarda i od razu się naprawiło.

@stereo0 @galakty

A wy? Też DNS?

Edited by frrancuz

No korzystam z adguard, ale dzisiaj np. internet działa w porządku. Może ogarnęli?

I nawet po powrocie do domu sam się podłączył.

Edited by galakty

A mi się dzieją dziwne rzeczy po aktualizacji.

Ekran się wyłącza miga wychodzi do menu uruchom ponownie lub wyłącz itp.

Na początku jak zaktualizowalem było ok .

Teraz tragedia. Co to może być?

Miałem aktualizacje przez ota.

Moge z linka co podany wyżej skorzystać?

czy poszukac w necie taki sam jaki mam a telefonie?

Edited by R11
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Prawie dwa miesiące z globalna na EEA. Trochę im zeszło tą razą.

Ktoś wie kiedy miui 12.5 dla MI9? Na każdej liście w sieci Mi9 jest pomijany, a wszelakie średniaki czy odnogi w postaci mi9t / K20 mają daty.