ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Może komuś się przyda: 

Global EEA po instalacji magisk nie przechodzi testu CTS,  CTS profile:false, natomiast Global MI przechodzi bez problemu. Fixy na CTS nie zadziałają. Xposed i patchy SQL nie instalowałem 

Jak włączyć te rozwijane powiadomienia bo działały mi jakieś godzinę po aktualizacji w WhatsApp i nawet wgranie z pliku od nowa nie pomaga.

IMG_20200709_140639.jpg

IMG_20200709_140625.jpg

7 godzin temu, Bartos napisał:

To są chyba tzw. pływające okna. W ostatnich aplikacjach możesz sobie wybrać apki które będą odpalane w tle. 

To wiem jak zrobić, ale przy przychodzącym powiadomieniu była kreska pod nim jak na zdjęciu i wtedy można było robić cuda. Ustawienia/specjalne funkcje

Można sobie pocwiczyc jak to ma działać, ale działało u mnie tylko przez chwilę przy powiadomieniach 

Screenshot_2020-07-09-21-16-29-153_com.android.settings.png

Macie u siebie tą aplikację Zdrowie? Póki co nikt nie odpisał, a podobno sporo nowych rzeczy w niej dodali.
Jak u was wygląda belka przy czarnym motywie, o tym problemie pisałem w poprzednim komentarzu.
Podobno te super tapety są odpowiedzialne za wysoki drenaż baterii, a więc ustawiłem czarne tło jako tapetę. Bateria nadal znika w oczach, max co jestem w stanie osiągnąć na tej wersji to 3h SoT.
Poza tym tel czasami się nagrzewa, co wcześniej nie miało miejsca.
Wiadomo coś o jakichś z poprawkach tej wersji?

2d5ea3fc32b2410f9d594313ffb769c2.jpg 

a3f8613feacd6b42ef937990d7d27701.jpg 72473fdcc06e8950d61bee1799afb548.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Aplikacja Zdrowie jest jakoś ukryta. 

Belka jest normalna. Zauważyłem że na wersji EEA bateria szybciej spada niz na wersji MI

Edited by Bartos
  • Like 1