ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Jak na razie za każdym razem była dostępna inna wersja, dlatego nie wiem czemu sądzisz, że tym razem dwa razy to samo dadzą?

• Confused 1

52 minuty temu, Karls napisał:

Jak na razie za każdym razem była dostępna inna wersja, dlatego nie wiem czemu sądzisz, że tym razem dwa razy to samo dadzą?

Pewny jesteś tego co piszesz ?

GLOBAL.PNG EEA.PNG

Wyżej masz wykaz wszystkich ROMów dla Mi 9 Global i EEA. Te opisane jako (Rolled back) zostały wycofane i nie udostępnione ponownie. A jeśli chodzi o aktualizację, to przy każdym z w/w ROMów, nie tylko oznaczonych jako wycofane, były one udostępniane, potem znikały itd itp... Zresztą dokładnie tak samo jest przy innych modelach, np. Mi 8 czy Poco F1.

Edited by pkonrad
  • Like 3

To czemu były w OTA i znikały? Dla żartu :grin:? Teraz raczej oczekuję jakiegoś 11.0.7.0 niż powrotu starych i oby tym razem nie zniknął jak dwójka poprzedników.

• Haha 1

34 minuty temu, Karls napisał:

To czemu były w OTA i znikały? Dla żartu :grin:? Teraz raczej oczekuję jakiegoś 11.0.7.0 niż powrotu starych i oby tym razem nie zniknął jak dwójka poprzedników.

Ty tak serio? Od długiego czasu Xiaomi wydaje OTA Global/EEA i na drugi dzień je wycofuje, żeby po kilku dniach je dać ponownie. Nie wiem czy sobie jaja robisz, czy serio nie wiesz że tak się dzieje. 

• Like 2

1 hour ago, Karls said:

To czemu były w OTA i znikały? Dla żartu :grin:?.....

Wyjaśnię. Tyle mają modeli, że pobrań OTA softu do nich nie da się zrobić dla wszystkich na raz.
Żadne serwery nie wyrobią takiego obciążenia.
BTW. Znasz kawał o jedzeniu salami w szpitalu?
Tydzień jedna sala, tydzień następna ;)

Edited by orte
  • Like 1

Jeszcze raz bo chyba zostałem źle zrozumiany - jak widzicie za każdym razem wraca inna wersja, nie pojawił się od wydania MIUI 11 dwa razy ten sam numerek w OTA. Na podstawie czego więc twierdzicie, że tym razem ma być inaczej?

• Confused 1

Wyjaśnię. Tyle mają modeli, że pobrań OTA softu do nich nie da się zrobić dla wszystkich na raz.
Żadne serwery nie wyrobią takiego obciążenia.
BTW. Znasz kawał o jedzeniu salami w szpitalu?
Tydzień jedna sala, tydzień następna
Apple wszystko na raz podnosi i wszystko u nich wyrabia. Kwestia nakładów.

Apple wszystko na raz podnosi i wszystko u nich wyrabia. Kwestia nakładów.
Apple tyle kasuje za każdego Iphona że każdemu urządzeniu mogą robić osobny serwer

Sent from my MI 9 using Tapatalk

9 godzin temu, Karls napisał:

Jeszcze raz bo chyba zostałem źle zrozumiany

Raczej to Ty nie bardzo rozumiesz, co ja, @galakty i @orte napisaliśmy w kwestii aktualizacji.

• Like 2

Jak nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie to w porządku ja się nie obrażam :). Tylko nie kontynuujmy obracania kota ogonem, bo wygląda to jak debata polityczna - zadaje pytanie a dostaje wszelkie możliwe odpowiedzi tyko nie na to co zadałem :grin:.

• Confused 1

Pojawiło się 11.0.6.0

No tak, pojawiło się kilka dni temu, dokladniej to 5 dni temu :)

Koledze chyba chodzi o to, że wróciło do OTA. Czyli wyszło, że mieliście rację, Xiaomi ciągle człowieka zaskakuje ;).

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Jest to jakiś pomysł 8-). Ale jak już drugi raz puścili to myślę, że można założyć, że ma to ręce i nogi.

Podwójny gps działa, także tylko ikona się zmieniła.425edc7f5ce4aecc626f71ec496a4c41.jpg

Pobrało mi wczoraj tego 11.0.6.0 (QFAEUXM) i teraz belka powiadomień już jest git, natomiast w ogóle nie wybudza mi ekranu jak dostane jakieś powiadomienie sms, email czy cokolwiek...

A w ustawieniach jest włączone.

Ktoś wie jak to naprawić ?

OK znalazłem w opcjach w AOD....

Masakra, wszystko się poprzestawiało, ustawiałem 2 godziny wszystkie powiadomienia, które chce a które nie chce, tu wibracje, tam brak dźwięku... A po 3 dniach wychodzi aktualizacja i wszystko od nowa.

Edited by Soszmen

No niestety, to chyba jedyne do czego się mogę doczepić - część ustawień poszła w kosmos. Też mi dzwonki poprzestawiało, uprawnienia do dźwięku powiadomienia poodbierało, nawet harmonogram od trybu ciszy na noc mi wywaliło. No ale tak poza tym, to całkiem przyzwoicie - mimo że full na brudno wgrane to nic się nie sypie, wsio działa jak trzeba. Myślę, że przy małej aktualizacji typu 11.0.6 -> 11.0.7 to nie będzie już tak czyścić. Ustawienia między androidem 9.0 a 10.0 się mocno różnią miejscami więc chyba nie było wyboru, musieli taki mini-reset zaszyć, żeby to wszystko wstało po updacie.

Zauważył ktoś że od aktualizacji do MIUI11 albo odkąd zaczęło działać na nim VoLTE i VoWiFI spadła głośność połączeń drastycznie? Wcześniej miałem na 70% i było głośno, teraz mam na 100% i jest tak na styk

Hmm, Ja mam ustawioną głośność rozmów na minimum praktycznie, pierwszy albo drugi poziom od dołu, , dla mnie ten telefon ma mega głośny głośnik w słuchawce, jedynie jak jestem w bardzo zatłoczonym miejscu to wtedy pogłaśniam delikatnie, ale nigdy powyżej 1/3 zakresu,. korzystam z volte i vowifi w Orange flex.

Dziękuję za podpowiedź, ale ja niestety w tych ustawieniach nie mam takiej opcji jak Volte czy Połączenie przez wifi np.

Wie ktoś może od czego zależy obecność tych opcji?

A ja mam inne pytanie - działa wam ten skrót, że przesuwając w lewo na ekranie blokady uruchamia się aparat? U mnie działa tylko ten panel z latarką, z drugiej wysuwa się jakieś 1,5 cm i dalej nie idzie.

Działa. Tylko tam jest napisane przeciągnij IKONĘ, a nie ekran ;)

A ja mam inne pytanie - działa wam ten skrót, że przesuwając w lewo na ekranie blokady uruchamia się aparat? U mnie działa tylko ten panel z latarką, z drugiej wysuwa się jakieś 1,5 cm i dalej nie idzie.

Musisz chwycić za ikonkę aparatu na dole po prawej stronie

• Like 1

Faktycznie. Trochę dziwne bo po lewej krawędzi łapie na dowolnej wysokości ;).

Dziękuję za podpowiedź, ale ja niestety w tych ustawieniach nie mam takiej opcji jak Volte czy Połączenie przez wifi np.
 Wie ktoś może od czego zależy obecność tych opcji?
A ja znowu mam VoWifi a nie mam Volte. Coś mi się wydaje że to może zależeć od tego jaiej sieci karta sim jest wyłożona.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Czy ktoś po apdejcie ma problem z AoD, że znika po paru minutach włącznie z ikoną odcisku palca i trzeba wybudzić telefon przyciskiem?

21 godzin temu, Olek619 napisał:

Czy ktoś po apdejcie ma problem z AoD, że znika po paru minutach włącznie z ikoną odcisku palca i trzeba wybudzić telefon przyciskiem?

Tak, ja mam dosyć często taki objaw.

Tak, ja mam dosyć często taki objaw.
A czy to przypadkiem nie chodzi o tą opcję faf018e33d22bdca72a3514a0bc53f17.jpg