ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Wcześniej chodziło mi o opcje wczesnych aktualizacji bo dalej jej nie mam, ale patrzac na numerki to mam wyższy niż prostowany tutaj 11.0.3.0. To jest dla eea czy global? Bo ja mam poprawki z października i aktualizacje sprzed dwóch tygodni 11.0.5.0

IMG_20191121_124146.jpg

To jest zwykły global nie eea

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Jak na początek jest dobrze przetłumaczone cyfrowa równowaga i problem z apka SMS naprawimy działa jak kiedyś ;)

• Like 1

Właśnie pojawiła się aktualizacja dla EEA Mi 9   11.0.6.0 (QFAEUXM) MIUI 11 , albo ktoś wrzuci linki na forum, albo czekajcie aż u was się pojawi.\

Edited by Bartos

Cześć, mam takie pytanie. Jaki macie kolor telefonu i numer najnowszej aktualizacji? Mam razem z dziewczyną po MI 9, ona fioletowy (tryb jasny na zdjeciu), ja niebieski (tryb ciemny). Dziewczyna dostała jakiś czas temu aktualizacje do ver. 11.0.5.0, a dziś do 11.0.6.0. ja natomiast miałem 11.0.2.0 i dziś aktualizacja do 11.0.3.0. Ma może ktoś pojęcie, czy chodzi tylko o kolor, czy o coś jeszcze?

Screenshot_2019-11-21-14-26-26-687_com.android.updater.jpg

SAVE_20191121_145257.jpg

Ja chciałbym z góry przeprosić, ale mam pytanie chyba nie z tego modelu do końca i mnie moderator pewnie okrzyczy za chwile :grin: 

Ja na Mi9 oczywiście mam AoD, ale wczoraj dziewczyna dostała MIUI11 na RedmiNote5 i nie ma tam takiej opcji. Wiem, że ona ma matryce IPS, ale nigdzie nie wspominali, że mając nowe MIUI na poszczególnych telefonach tej opcji nie będzie. Ktoś coś podpowie? 

21 minut temu, cocoz napisał:

Wiem, że ona ma matryce IPS, ale nigdzie nie wspominali, że mając nowe MIUI na poszczególnych telefonach tej opcji nie będzie. Ktoś coś podpowie? 

Wersja MIUI nie ma nic wspólnego z AoD. 

Właśnie pojawiła się aktualizacja dla EEA Mi 9   11.0.6.0 (QFAEUXM) MIUI 11 , albo ktoś wrzuci linki na forum, albo czekajcie aż u was się pojawi.\

No to lecimy
0b98d127b696ba91c1b1abaa010720ab.jpg

Zainstalowane. Pewnie to te poprawki między innymi z bugiem google camera i asystenta, które pozwalały w pewnych warunkach przejęcie kontroli nad aparatem bez wiedzy użytkownika.

Tylko jak na same poprawki, plik coś sporo waży... Chyba, ze w miui tak zawsze... Przesiadlem się z mi a1 i na czystym andku same poprawki to 70-80 mb ważyły

Ciekawe czy automatyczną jasność poprawili, bo świrowała mocno od 11-stki

W aplikacjach niesystemowych pomaga wyczyszczenie danych i próba aktualizacji, lub bardziej sprawdzony sposób odinstalować aplikację i zainstalować ze sklepu ponownie. 

Z systemowymi gorzej. 

Na początku po zainstalowaniu 11-stki coś się podwiesiło google play, ale po wywaleniu z listy aktualizacji i sprawdzeniu aktualuzacji po jakimś czasie w końcu się odwieszało.

Android webview wczoraj się zaktualizował i potem zaraz zniknął z listy ostatnio zaktualizowanych

• Like 1

Czy u was na Global lub EEA Android System Web View ciągle się aktualizuje a sklepie Play i tak bez końca
Dokładnie
  • Like 1

Aktualnie nie mam problemu z android web view.

A próbował ktoś odblokować app drawer za pomocą activity launcher? Na coś to wpływa?? Będę normalnie dostawał aktualizacje miui itp??

Ale mi chodzi o to żeby była spolszczona . Te z APK mirror są po angielsku

Wejdź w menadżerze aplikacji "messaging" i daj odinstaluj aktualizacje - wróci Ci do polskiej wersji.

Dalej macie problem z SMS , że nie ma polskich znaków i emotków ?

• Like 1

Dobra już temat znaków polskich i emotek rozwiązał mi się samoistnie po restarcie drugim telefonu ;)

Faktycznie 11.0.6 na EEA jest. Chyba zaryzykuję, po takim czasie powinna być już w miarę połatana.

8 hours ago, Sycyl said:

U mnie Facebook,, nawet po dzisiejszej aktualizacji

U mnie cały czas próbuje aktualizować "Funkcja aplikacji Facebook", cały czas bezskutecznie.

Edited by orte

Miałem pisać długi wywód w dyskusji ogólnej, ale pierdziele napisze krótko i na temat. 

Żałuję, że zakupiłem kolejne Xiaomi, żałuję że kupiłem mi9, wkurza mnie wiele rzeczy i wkurza, że znowu wiele rzeczy działających wcześniej spierdzielili aktualizacja do miui 11. Następny telefon nie wiem jaki będzie, ale przysiade przy tym i nawet będę skłonny trochę dołożyć by mieć spokój i nie flustrowac się bez przerwy. 

• Like 1

7 minutes ago, galakty said:

Na nowym Globalu przestała działać automatyczna jasność. Fajno :) 

U mnie jest ok. Przed chwilą sprawdzałem.

2 minuty temu, Soplus napisał:

U mnie jest ok. Przed chwilą sprawdzałem.

U mnie nie... Do tej pory nie narzekałem na Mi9, a tu taki kwiatek. Chyba przygotowują się pod zmianę na Note i Mi 10 :D