Jump to content

Update software Global/EEA

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mn

Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...

Jakie wielkie i brzydkie ikonki xd po co mi duży ekran jak ikony robią jak dla geriatrii? Xd

Posted Images

1 godzinę temu, zoltan78 napisał:

Witam, chciałbym zaciągnąć informacji czy po aktualizacji do MIUI 11 EEA bateria się poprawiła po dłuższym użytkowaniu? Zastanawiam się po mału nad powrotem do tej wersji. 

Bez różnicy.

Dnia 15.11.2019 o 17:34, Croul napisał:

Chyba wiem dlaczego bateria potrafi lepiej trzymać. Od aktualizacji nie łączy się z wszystkimi dostępnymi częstotliwościami przy agregacja fal. W spoczynku jest połączony tylko z jedną a gdy zaczynam coś ściągać momentalnie łączy się z wszystkimi dostępnymi. O ile dobrze pamiętam to na androidzie 9 był połączony cały czas. Widać to po ikonie 4g. W momencie ściągania włącza się 4g+ i chwilę po zakaczeniu ściągania wraca na 4g.

Testowane w angielskim Vodafone. Też tak macie?? 

Nie. Cały czas LTE+.

2 godziny temu, zoltan78 napisał:

Witam, chciałbym zaciągnąć informacji czy po aktualizacji do MIUI 11 EEA bateria się poprawiła po dłuższym użytkowaniu? Zastanawiam się po mału nad powrotem do tej wersji. 

5-6h włączonego ekranu.

GPS dziś przez cały dzień włączony bo coś zepsuli i bez tego połowa apek nie działa jak powinna(brak lokalizacji po danych komórkowych czy wifi), stardew valley przez 1:15h, 1h mifit z GPS, i chrome, wykop, Twitter, reddit i obecnie mam 42% baterii i 4h włączonego ekranu. 

Szczerze? Nie widzę większej różnicy. U mnie tak jakby gorzej jest o pół godziny SOT, ale może przez to, że wrzuciło mi wszystkie apki do autostartu i pieron wie gdzie jeszcze, a nie miałem ochoty sprawdzać co i jak będzie działać jak je wyrzuce stamtąd. Chociaż to różnica na pograniczu błędu statystycznego.

• Thanks 1

Posluchalem się sugestie na forum odnośnie baterii na 11 i zrobiłem przywracanie do ustawień fabrycznych. Teraz po wyjściu z WiFi zawsze wskakuje mi zasięg H+ pomimo ze jest dostępne LTE. Muszę wejsc w tryb samolotowy i dopiero potem wskakuje LTE. Jak temu zaradzić?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

@antyhaker

Jak możesz zainstaluj apke NETMONSTER i zobacz jak to wygląda u Ciebie z częstotliwościami. Czy ciągle jesteś podłączony do kilku czy tylko w momencie większego ruchu np. ściągania czegoś trochę większego. Ja jak przestane ściągać wyłącza wszystkie dodatkowe i jest podłączony tylko do jednej najsilniejsze. Dzieki temu w Ampere też widzę niższe zużycie baterii. 

30 minut temu, Croul napisał:

@antyhaker

Jak możesz zainstaluj apke NETMONSTER i zobacz jak to wygląda u Ciebie z częstotliwościami. Czy ciągle jesteś podłączony do kilku czy tylko w momencie większego ruchu np. ściągania czegoś trochę większego. Ja jak przestane ściągać wyłącza wszystkie dodatkowe i jest podłączony tylko do jednej najsilniejsze. Dzieki temu w Ampere też widzę niższe zużycie baterii. 

To nie ma znaczenia... Ja korzystam z Plusa i mam TYLKO jeden nadajnik bez żadnej agregacji, nigdy nie mam w domu agregowania i mimo to bateria trzyma dłużej. 

@antyhaker
Przy włączonym Wi-Fi.1ba11f774ac0fe4039f5b858e167a864.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Nie chciałem aktualizować systemu gdy wypuścili pierwszy update. Potrzebuję telefonu na codzień bez problemów i czekam na dopracowany uodate 11. Jeśli ją usunęli to coś z nimi jest nie tak.

e3bfd6e61e804c9a85170daf67888fb1.jpg

Nie chce miui polska, i co tydzień update szitu, wolę raz na rok sprawdzony update. Po mi 5 mam dość co chwilę jakiś aktualizacji. Psują jedno drugie naprawiaja, takie aktualizacje są dobre dla ludzi którzy nie potrzebują sprawnego telefonu :)

• Like 2
  • Thanks 1

Wcześniej chodziło mi o opcje wczesnych aktualizacji bo dalej jej nie mam, ale patrzac na numerki to mam wyższy niż prostowany tutaj 11.0.3.0. To jest dla eea czy global? Bo ja mam poprawki z października i aktualizacje sprzed dwóch tygodni 11.0.5.0

IMG_20191121_124146.jpg

Cześć, mam takie pytanie. Jaki macie kolor telefonu i numer najnowszej aktualizacji? Mam razem z dziewczyną po MI 9, ona fioletowy (tryb jasny na zdjeciu), ja niebieski (tryb ciemny). Dziewczyna dostała jakiś czas temu aktualizacje do ver. 11.0.5.0, a dziś do 11.0.6.0. ja natomiast miałem 11.0.2.0 i dziś aktualizacja do 11.0.3.0. Ma może ktoś pojęcie, czy chodzi tylko o kolor, czy o coś jeszcze?

Screenshot_2019-11-21-14-26-26-687_com.android.updater.jpg

SAVE_20191121_145257.jpg