ernet

Update software Global/EEA

Recommended Posts

9 godzin temu, Liffer napisał:

Moje odczucia EEA Miui 11.0.5
+ulepszony interfejs na duży plus, łatwiejsza nawigacja, lepsze ikony w ustawieniach (ustawienia na maxa przejrzyste wkoncu)
+dodana cyfrowa równowaga czego na eea nie było
+wkoncu ikony powiadomień
+wysuwany notatnik z boku ekranu (mega to jest)
+po kilku dniach używania bateria wolniej spada
+AOD świetny(chociaż jest minus)
+dźwięki natury są piekne
teraz minusy:
-szalejace powiadomienia messengera (znikają, pojawiają się)
-znikajacen dymki czatu j.w
-problemy z tą opcją okno w oknie - mapy google po zminimalizowaniu i powrocie ukazują tylko czarna przestrzeń, trzeba trochę pokombinować i wraca
-AOD z dodatkowym efektem podświetlenia po bokach przy powiadomieniu wariuje jak cholera. Najwięcej przy mapach Google dosłownie non stop mruga.

Lubi również czasem z d*py wykraszowac YouTube i YouTube Music kilkukrotnie z rzędu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Gdzie znaleźć jakieś informacje na temat tej cyfrowej równowagi w systemie?

10 godzin temu, Liffer napisał:

-AOD z dodatkowym efektem podświetlenia po bokach przy powiadomieniu wariuje jak cholera. Najwięcej przy mapach Google dosłownie non stop mruga.

No wreszcie ktoś to potwierdził Xd czyli to nie wina android auto tylko map gogle. A wlasciwie to nie wiem czy map czy tych powiadomien które sa na belce, ale powinna być możliwość ich ignorowania przez ekran krawędziowy. Niestety w opcjach powiadomien każdej apki z opsobna nic o tym nie ma. Jest dioda, cos tam jeszcze, a tego nie.

@cocoz w ustawieniach w glownym menu masz "digital wellbeling"

Edited by stereo0
  • Thanks 1

U mnie się potrafi na dworze ekran przyciemnić sam z siebie (od czasu update 11). To jest na ten moment jedyna zauważalna dla mnie wada.

9 minut temu, alfabet napisał:

U mnie się potrafi na dworze ekran przyciemnić sam z siebie (od czasu update 11). To jest na ten moment jedyna zauważalna dla mnie wada.

Wyłącz automatykę i po problemie.

13 godzin temu, Liffer napisał:

Moje odczucia EEA Miui 11.0.5

+wysuwany notatnik z boku ekranu (mega to jest)

Jak się uruchamia?

@up chyba żartujesz. Nie pisz mi o obejściu bo to wiem :) Tylko mówię o błędzie który na 10 nie występował. Jest to bug który muszą poprawić.

• Like 1

Czy ktoś zauważył że nie da już się uruchomić poprzez przytrzymanie przycisku SI na ZGASZONYM ekranie latarki? Trzeba najpierw podświetlić ekran, na Miui 10 można było na zgaszonym :/ 

@eNse mam dzisiejsze wydanie i bez problemu zapala się latarka przy wyłączonym ekranie trzymając przycisk Si. A nawet jeszcze lepiej bo wcześniej jak włączałem latarkę to ekran się podświetlał. Teraz już tego nie robi 

Ja mam latarkę na dwukrotne szybkie naciśnięcie power. Mniejsza szansa odpalenia w kieszeni.

50 minut temu, Segor napisał:

Ja mam latarkę na dwukrotne szybkie naciśnięcie power. Mniejsza szansa odpalenia w kieszeni.

Potwierdzam, też tak korzystam z latarki :)

U mnie po aktualizacji pojawia się błąd: brak połączenia z internetem , pomimo że mam włączone wifi i dane mobilne a ustawienia są  defeultowe.

• Like 1

Dnia 7.11.2019 o 22:16, cocoz napisał:

Może to głupie pytanie, ale jak w takim razie z tego korzystać skoro nie ma tego jako aplikacji? Chyba nie do końca ogarniam o co chodzi z tym AA 

Po prostu popinasz kabel do samochodu i działa ;p w samochodzie odpala się AA a w telefonie odpala się milion powiadomień i możesz przez nie wejść w AA.

Ej serio niektóre strony nie chcą odpalić mi się w trybie mobilnym na żadnej przeglądarce. Pierwsze z brzegu to poczta o2 i gearbest. Sprawdzałem na mi5 z miui eu ostatnim jaki wyszło z miui11 i tam normalnie się w trybie mobilnym odpalają na tych samych przeglądarkach. 

Kolejny problem znów z powiadomieniami.. Jak i na ekranie blokady, tak i pływające powiadomienia się nie pokazują. Przeinstalowałem aplikacje i do ponownego uruchomienia telefonu było wszystko dobrze - teraz znów mimo ustawienia wszystkiego jak trzeba powiadomienia się nie pokazują. Ktoś ma jeszcze takie jaja z systemem powiadomień?

Nie wiem czy ktoś miał taki problem, ale w nocy miałem ok. 90 procent baterii, jak zwykle odpaliłem sobie filmik na YT, lepiej mi się usypia. Zawsze po zakończonym filmie telefon się po chwili blokuje dopóki rano nie zadzwoni budzik :P dzisiaj natomiast obudziłem się o 7, ekran nie reaguje, ale dioda powiadomień miga. Podłączam pod ładowarkę a tam zero procent. Od kiedy miałem Note 3 Pro nie miałem takiego problemu, autoodtwarzanie wyłączone. 

Chyba że coś z AOD się wysypało, ale powinien się wyłączyć o północy. 

Screenshot_2019-11-09-07-57-12-849_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2019-11-09-07-31-34-555_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2019-11-09-07-31-12-712_com.miui.securitycenter.jpg

Edited by dj244

Też mi pierwszy raz od kiedy mam mi9 zaczęło no na Spotify wyskakiwać, że nie ma dostępu do sieci kiedy sieć komórkową działa. A tfu po co ja to aktualizowanej a tfu

U mnie zaczął się problem po kilku dniach od aktualizacji z automatycznym rozjaśnianiem ekranu, spada prawie na minimum i nie rośnie

Też ktoś ma problem, że gdy przełacze na ten ekran ze skrótami i zaawansowanymi narzędziami, ( max w lewo ), to go tnie? Tzn przy przełaczaniu kart, czasami ścina nawet na sekunde. Podczas przełaczania zwykłych kart, problemu nie ma.

Czy też u was niektóre aplikacje po update do 11 nie chcą się ze sklepu aktualizować?

też tak miałem. Kilka godzin to olałem, póxniej dałem anuluj i reboot. Po rebocie dałem aktualizuj wszystko i poszło. Od tego czasu wszystko działa ok.

Zauwazyłem tylko, że przewijanie stron w chrome chodzi kiepsko. Tnie jak na średniaku a nie flagowcu. Na miui 10 było ok

Edited by witek_77

No to już chyba jasne, czemu wycofali. Bubel poszedł a Xiaomi na flagowcach stara się choć minimum przyzwoitości zachować.

42 minuty temu, Karls napisał:

No to już chyba jasne, czemu wycofali. Bubel poszedł a Xiaomi na flagowcach stara się choć minimum przyzwoitości zachować.

Minimum - słowo - klucz... ;-)

Czy ktoś zauważył że nie da już się uruchomić poprzez przytrzymanie przycisku SI na ZGASZONYM ekranie latarki? Trzeba najpierw podświetlić ekran, na Miui 10 można było na zgaszonym :/ 
Miuipolska stabilne i działa normalnie

To czemu tutaj jest cała tyrada narzekań na bugi?

A to się system wysypie, a to AOD krzaki robi, a to baterię drenuje...

Dnia 9.11.2019 o 08:17, stereo0 napisał:

Po prostu popinasz kabel do samochodu i działa ;p w samochodzie odpala się AA a w telefonie odpala się milion powiadomień i możesz przez nie wejść w AA.

A jak nie mam samochodu z ekranem to do czegokolwiek mi się to przyda? 

Raczej średnio. AA teoretycznie powinno ułatwiać używanie podstawowych funkcji telefonu w trakcie jazdy, ale prawda jest taka, że przez mniej znany interfejs zrobienie czegoś jest bardziej czasochłonne...

Jak masz ekran w aucie to służy głównie do tego, aby mapę sobie wyświetlić.

Przesz szukanie nowej wersji ROMU przez telefon nic nie pokazuje o nowej wersji, na stronie MIUI.com jest do ściągnięcia nowa wersja  MIUI 11.0.5, czy to jest ta wersja niedopracowana co można poczytać w komentarzach i dlatego telefon nie wyświetla tej aktualizacji ?

Po aktualizacji do Miui11 mam problemy z automatycznym łączeniem opaski MiBand4, po zminimalizowaniu nawigacji Google Maps aplikacja znika z listy otwartych - ma ktoś podobne problemy?

Po aktualizacji do Miui11 mam problemy z automatycznym łączeniem opaski MiBand4, po zminimalizowaniu nawigacji Google Maps aplikacja znika z listy otwartych - ma ktoś podobne problemy?
Ja mam tak z Google map i YouTube Vanced

Cześć.. pomocy... : )

kilka dni po aktualizacji softu NAGLE przestały znikać powiadomienia systemowe. Jakiś pomysł ? Nic nie przestawiałem...

Screenshot_2019-11-13-14-39-26-487_com.miui.home.jpg

Co to znaczy, że przestały znikać? Na twoim screenie nie widać powiadomienia żadnego. Natomiast w tym update właśnie w końcu naprawili powiadomienia i nie znikają same z belki.

Panowie, po aktualizacji wersji global na miui 11 ikony są o wiele większe rozmiarem, da się coś z tym zrobić bo wygląda to słabo :wacko:

Panowie, po aktualizacji wersji global na miui 11 ikony są o wiele większe rozmiarem, da się coś z tym zrobić bo wygląda to słabo :wacko:
Ikony z innego motywu

Czy teraz apki nie potrafią ciągnąć lokalizacji po danych komórkowych lub wifi? Mi fit na z tym u mnie problem dopóki nie wlacze GPS.. chodzi mi tu o pogodę i zawsze dawał radę bez włączonego GPS, a teraz lipa.