Jump to content

Update software Global/EEA

Recommended Posts

Gdzie to czytałeś, to interesująca informacja.
Tutaj masz:
https://www.tabletowo.pl/miui-11-global-kiedy-premiera-data-co-nowego-aktualizacja/
Zapewniali, że cała rodzina Mi9 w pierwszej transzy będzie, także może do końca października dostaniemy. EEA pewnie nieco szybciej, international trochę później.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aż tak mi na tym nie zależy żeby grzebać w telefonie - wyrosłem z tego. Kiedyś miałem czas i chęci na żonglowanie romami, kernelami i innymi duperelami. Teraz są inne priorytety i ikony powiadomień mn

Przeczytaj ostatnie dwie strony, zadaj sobie chociaż trud...

Jakie wielkie i brzydkie ikonki xd po co mi duży ekran jak ikony robią jak dla geriatrii? Xd

Posted Images

Odniosłem się tylko do faktu, że niedługo na być. Niemniej w MIUI11 jest przebudowany interfejs więc jest to wysoce prawdopodobne, graniczące z pewnością.

Żadnych ikonek na globalu nie będzie. Zaraz flagowce bez notcha będą wcale (kamerka wysuwana/pod ekranem) więc po cholerę pisać kod na powiadomienia.

Już pomijam że od premiery Mi8 to nie nastąpiło, Mi9 nic nie zmieni.

Edited by galakty
  • Like 1

Gdyby ktoś był ciekawy to Xiaomi podało daty aktualizacji do Global Stable (MIUI 11) dla poszczególnych modeli. Mi 9 (wersja podstawowa, bez literek) jest spodziewany na turę 4 do 12 listopada. Niestety nie wiadomo czy chodzi o EEA czy International. Stawiałbym, że to pierwsze, bo on cały czas był do przodu względem tego drugiego, no ale zobaczymy.

Edited by Karls
6 minut temu, Karls napisał:

No tak, zgadza się, druga tura to 4 do 12 listopada. W pierwszej puścili widzę tańsze modele, czyli chyba zrobią z ludzi darmowych betatesterów, jedyne co by uzasadniało taką kolejność.

Nie, po prostu Mi9 mają głęboko w tyłkach. Mi8 cały czas otrzymuje nowsze łatki bezpieczeństwa i nowsze feature'y, jak np. DC Dimming. Miałem Mi8, miał DC od dłuższego czasu, kupiłem Mi9 i musiałem czekać kilka miesięcy żeby być na poziomie starego telefonu :D Łatki bezpieczeństwa to samo, Mi8 do przodu, z MIUI11 to samo widzę... Trochę śmieszne.

1 godzinę temu, galakty napisał:

To już jest od jakiegoś czasu.

Ja na EEA zauważyłem to dopiero dziś.

42 minuty temu, Karls napisał:

Co macie na myśli? Gesty do otwarcia wyszukiwarki czy powiadomień?

Dłuższe przytrzymanie np. kalendarza uruchamia taki dymek przy ikonie, w którym można ustawić np. nowe wydarzenie 

@Karls np Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, Systemowy menedżer pulpitu. Najnowsze Miui launcher-y stabilne, dev i alpha znajdziesz na apkmirror. Ten kolegi @galakty to najnowszy stable, ale alphy są ciekawsze (o ile zadziałają poprawnie).

Edited by FromWP

Dzisiaj dostałem aktualizacje launchera do 4.12 i już działa. Czyli wychodzi na to, że Xiaomi jak Google, wypuszcza updaty partiami, nie każdy ma tą samą wersję w danym momencie ;).

• Like 1
Dzisiaj dostałem aktualizacje launchera do 4.12 i już działa. Czyli wychodzi na to, że Xiaomi jak Google, wypuszcza updaty partiami, nie każdy ma tą samą wersję w danym momencie default_wink.png.

Potwierdzam też mam.

2 godziny temu, stereo0 napisał:

Też to dziś dostałem, ale to od dawna jest na miuipolska na moim testowym mi5 xd ale dla mnie to wadą bo nie można czegoś szybko usunąć przesunięciem do kosza u góry tylko trzeba się przeklinać :/

Rozumiem, że przytrzymując ikonę masz "udostępnij" oraz "informacje o aplikacji"? Przytrzymując rusz ikoną i wtedy pokazuje się u góry "odinstaluj". Na mi9t tak mam.

Edited by Raamboo